Çözüldü Casper Via V6 Rom

Yazdır

idagtasoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2017
5
1
3
55
herkese merhaba. casper v6x telefon usb takınca birçok sürücü olarak gözüküyor .telefon açılmıyor .driverleri yüklemiş olmama rağmen rom yüklenmiyor.aygıt yöneticisinde eksik sürücü gözükmüyor .bu telefon nasıl kurtarılır.aynı şeyle karşılaşan varmı acaba

idagtasoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2017
5
1
3
55
Aygıt yöneticisinin resmini resmini gönderdim çözüm yolu varmı acaba .usb takınca bilgisayarımda 12 adet sürücü olarak gözüküyor.

idagtasoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2017
5
1
3
55
ilginiz için teşekkürler.kurulum kılavuzunu okudum fakat yüklenmiyor.aygıt yöneticisinde usb takınca direk olarak com port gözüküyor.bilgisayarım kısmında ise 12 adet sürücü olarak gözüküyor .başka bir yol varmı acaba

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ilginiz için teşekkürler.kurulum kılavuzunu okudum fakat yüklenmiyor.aygıt yöneticisinde usb takınca direk olarak com port gözüküyor.bilgisayarım kısmında ise 12 adet sürücü olarak gözüküyor .başka bir yol varmı acaba
Burdan yapılacak birşey değil. Size tavsiyem en yakın teknik servise götürün. Halledip size geri verirler.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

murat34450

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
5
5
3
35
Bende başka bir cihaz için aynı şekilde 7 adet sürücü olarak görülmüştü. Bilgisayara format attıktan sonra tekrar denediğimde hiçbir sıkıntı çıkarmamıştı. İsterseniz bir deneyin

tolga063

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Kas 2017
5
1
3
41
s.a. telefon v6x programı sonuna kadar hata vermeden yüklüyor ama hala açılış ekranında kalıyor yardım edebilecek varmı acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: infinitychampion

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
s.a. telefon v6x programı sonuna kadar hata vermeden yüklüyor ama hala açılış ekranında kalıyor yardım edebilecek varmı acaba

Cihazınıza doğru yazılımı yüklediğinizden emin olunuz ve tekrar yazılım yüklemesi yapınız.
Sonuç yine de değişmiyorsa, cihazınızı teknik servisine gönderiniz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
EaseUs Partition Master ile bir aralar böyle sorunlu cihazlarda (LG) bütün partitionları kaldırıp Ext4 olarak formatlıyorduk geçiyordu. Konuyu böyle araştırın derim.

tolga063

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Kas 2017
5
1
3
41
cevaplar için tşk ederim cihaz olmadı tamirciye bıraktım bakım op yapabilecekmi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Çözüm buldunuzmu acaba

Bazı sorunları yazılım yükleyerek çözemezsiniz.
Donanım sorunları olan cihazlarda zaman zaman yazılım yükleme işlemi başarı ile tamamlanmakta ama cihaz açılmamaktadır.
Cihazınızın donanımında sorun varsa, fiziksel müdahale gerekebilir.
Cihazınız elimde olmadığı için, cihazınızın ne gibi bir sorunu var, net bir şeyler söylemek mümkün değil.
Siz hem Casper VIA V6 hem de Casper VIA V6X cihazlarının bölümüne yazıyorsunuz.
Bahsettiğim cihazlar birbirinden ayrı cihazlardır.
Öncelikle cihazınızın modelinden tam olarak emin olunuz ve cihazınıza ait doğru yazılımı indirip indirmediğinizi kontrol ediniz.
Bundan sonra da lütfen sorunlarınızı cihazınıza ait bölümde dile getiriniz.
Farklı konularda aynı sorunları dile getirmek size bir fayda sağlamayacaktır.

flucentcerat

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2019
3
0
1
25
Merhaba; benim Casper VIA V6 telefonum var garanti süresi 2 yıldı ve garanti süresi bittikten bir ay sonra telefonla konuşurken aniden kapandı servise götürdüm farklı yerlere ulaştım konuştum yapabilen olmadı başka telefon kullanmaya başladım o da 2 yıl sonra bozulunca tekrar Casper'a bakmak istedim bu siteye denk geldim ve denemek istedim başarılı oldum "QFIL" programı ile telefonuma rom attım yaklaşık 4 saat kullandım güncellemelerden sonra telefonum şifreleme ile ilgili hata verdi telefonu sıfırlamamı istedi ve sıfırla tuşuna bastım geri açıldığında "Casper VIA" ekranında kaldı. Tekrar rom attım fakat bu sefer telefonu açtığım zaman sadece çizgiler var telefonumun şarjı %100 tekrar rom attığımda nerede hata yapmış olabilirim ya da telefonun rom atıldıktan sonra kendi kendine mi açılmasını beklemeliyim yardımcı olabilirseniz eğer sevinirim