Stock Rom Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Meta başlık: Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Meta açıklama: Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Hocam Emeği geçen herkesten Allah (c.c) razı olsun, dosyaları indirdim, içindeki word dosyasındakileri adım adım yaptım, telefon on numara oldu, teşekkürler, yapacak olan arkadaşlar ilk açılış uzun sürüyor, telefona müdahele etmeyin sadece bekleyin Kendinize iyi bakın, (^_^)

Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.

Ahmet@Jackie

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2017
1
0
1
32
Merhaba qfs de sahara değeri null olmaz hatası alıyorum nerde yanlış yapıyorum cihaz wiko ridge fab 4g lolipop yüklemiştim mobil veri açılmıyor yardım ederseniz sevinirim. :)

Bu hatayı ben de aldım ve çok hata alanlar olmuş nasıl çözdüğümü açıklayayım size.
Hatanın sebebi windowsun dijital imzasından kaynaklı. Tek yapmanız gereken bilgisayarı yeniden başlatmak ve bilgisayar açılırken F8 e basmak çıkan siyah ekranda Dijital sürücü imzalarını zorlamayı bırak gibi bir seçenek olacak onu seçip Enter'a basın sonra yazılım sürümünü yüklerken buna benzer bir hata almayacaksınız umarım anlaşılır olmuştur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Bu hatayı ben de aldım ve çok hata alanlar olmuş nasıl çözdüğümü açıklayayım size.
Hatanın sebebi windowsun dijital imzasından kaynaklı. Tek yapmanız gereken bilgisayarı yeniden başlatmak ve bilgisayar açılırken F8 e basmak çıkan siyah ekranda Dijital sürücü imzalarını zorlamayı bırak gibi bir seçenek olacak onu seçip Enter'a basın sonra yazılım sürümünü yüklerken buna benzer bir hata almayacaksınız umarım anlaşılır olmuştur.

Geri bildiriminiz için teşekkürler.

mevsimerve

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Tem 2017
1
0
1
30
Yazılım Yükleme Kılavuzu'nun PDF halini ekledim şimdi.
veya başka bir program aracılığıyla dosyayı görüntüleyebilirsiniz.

Ben daha ne yapayım?
Son olarak bizzat gelip yazılım yükleme işlemini yapmak kaldı.
;)
sa kardes ben tamamını yaptım ama dokunmatık calısmıyor nedendır

dogancan555

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2017
1
0
1
36
mükemmel bi paylaşım olmuş çok açıklayıcı ve açık bir şekilde anlatılmış emeklerine sağlık çok teşekkürler....

emre123gs

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2017
3
0
1
32
KARDEŞİM DEĞERLİ PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BEN BU V6X DE KAMERA KULLANILIYOR HATASI ALIYORUM ROMLASAM DÜZELİRMİ DAHA ÖNCE BÖYLE Bİ SORUNLA KARSILASTINMI HİC.

Ercu_akcb

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2017
2
0
1
25
Selamün aleyküm Casper Via v6x Android nasıl 5.0 yaparım bana bu yardımcı olurmusunuz.