Stock Rom Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Meta başlık: Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Meta açıklama: Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Yazdır

ecelik

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
11
8
3
49
Slm teşekkürler ilgi ve bilgileriniz için bu romu yükledim fakat yine açılışta kaldı aramalarım sonucu Wiko-RIDGE-FAB-4G ayağa kaldırdı cihazı bu durumdki arkadaşlar için link bu

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

ozgur.erarslan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2017
3
2
3
42
merhabalar. öncelikle paylaşımınız için çok teşekkürler. dosyayı indirip, önergeleri izledim ve telefona rom yükledim. ancak yükleme yaptıktan sonra telefon bir süre açılış ekranında kaldıktan sonra kapandı ve şu an hiç bir şekilde açılmıyor. benzer bir durum başına gelen var mı? varsa problemi nasıl çözebiliriz ya da diğer arkadaşlar bu problemi nasıl gideririz bilgi sahibi midir? şimdiden teşekkürler...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar. öncelikle paylaşımınız için çok teşekkürler. dosyayı indirip, önergeleri izledim ve telefona rom yükledim. ancak yükleme yaptıktan sonra telefon bir süre açılış ekranında kaldıktan sonra kapandı ve şu an hiç bir şekilde açılmıyor. benzer bir durum başına gelen var mı? varsa problemi nasıl çözebiliriz ya da diğer arkadaşlar bu problemi nasıl gideririz bilgi sahibi midir? şimdiden teşekkürler...

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ayrıca, cihazınıza doğru yazılımı yüklediğinizden emin miniz?
Bu cihazın bir de Casper Via V6 modeli mevcut.
Bazen Casper Via V6 ile Casper Via V6X'in yazılımları birbiri ile karıştırılabiliyor.

ozgur.erarslan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2017
3
2
3
42
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ayrıca, cihazınıza doğru yazılımı yüklediğinizden emin miniz?
Bu cihazın bir de Casper Via V6 modeli mevcut.
Bazen Casper Via V6 ile Casper Via V6X'in yazılımları birbiri ile karıştırılabiliyor.
Buradaki dosyayı indirip yükledim.
Cihazin modeli v6x
Yüklemeden önce cihaz açılış ekranında kalıyordu ve format sırasında hata veriyordu

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
servise ya da telefoncuya mı götürmem lazım? sizce ne kadar maliyeti vardır?
eMMC arızalı ise her tamirci değişim yapmaz. Ayrıca her eMMC çipi değişim yapılamamaktadır. Bazıları silikonlu oluyor sökülmüyor. Yaptırsanız bile sağlıklı olmaz. Ana kart bulup taktırmanız lazım. Veya yeni bir telefon almanız daha mantıklı olur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen

trgeneral

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ara 2017
1
0
1
26
sararhah null olamaz falan filan diye cins bir hata alıyorum lütfen yardımcı olun

ercü.akcbb

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
12
1
3
25
Selamün aleyküm cihazi wike ridge fab4 yaptım ve hoşuma gitti ama tek sorun var oda internet açılmıyor bana acilen yardımcı olcak biri varmı orijinal romunu sevmiyorum wike fab4 daha iyi internet açılmıyor acilen bı dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler digital imza kaldırınca düzelir mi ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selamün aleyküm cihazi wike ridge fab4 yaptım ve hoşuma gitti ama tek sorun var oda internet açılmıyor bana acilen yardımcı olcak biri varmı orijinal romunu sevmiyorum wike fab4 daha iyi internet açılmıyor acilen bı dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler digital imza kaldırınca düzelir mi ?

WiFi'mi açılmıyor Mobil Veri mi?