Stock Rom Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Meta başlık: Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Meta açıklama: Casper VIA V6X Rom 12.08.2015

Yazdır

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
kardes yazılımı yukledım cesper vıa 6x telefona ama logo yazızında kalıyor sureklı tekrar tekrar deneyıp duruyor yanı acılmıyor ne yapabılırız yabancı rom yukledım onddada wifi acılmıyor mac adresi ipadresi bulunamıyor dıyor .. ne edcez

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kardes yazılımı yukledım cesper vıa 6x telefona ama logo yazızında kalıyor sureklı tekrar tekrar deneyıp duruyor yanı acılmıyor ne yapabılırız yabancı rom yukledım onddada wifi acılmıyor mac adresi ipadresi bulunamıyor dıyor .. ne edcez

Yazılımı yükledikten sonra format at. Sonra bekle biraz geç açılır.

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
formatı nasıl atcaz tel acılmıyor ses acma kapama power tusları suanda işe yaramıyor

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
onlara basıp format atmak ıstedıhımde sadece sıyah ekranda kalıyor herhangı bı secenek yok siyah ekranda duruyor

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
aslında yabancı rom var elımde onunla telı acıyorum ama dedıhımgıbı ondada wifi açılmıyor orjınal roma döneyım dedım bundada logada takılıyor yarımsaattır beklıyorum ama acılmıyor bıara acıldı bıraz ınceledım arka kameraı çalısmıyor ön kamera alısıyor ama 5 dk sonra kapandı telefon

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
yazılımı yuklerken herhangı bi hata vermedi sıkıntısız yukledi açmaya gelınce loga kısmını gecmıyor. kusra bakma rahatsız edıyorum kardesım ama yabancı romdada sıkıntı var .

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
aslında yabancı rom var elımde onunla telı acıyorum ama dedıhımgıbı ondada wifi açılmıyor orjınal roma döneyım dedım bundada logada takılıyor yarımsaattır beklıyorum ama acılmıyor bıara acıldı bıraz ınceledım arka kameraı çalısmıyor ön kamera alısıyor ama 5 dk sonra kapandı telefon

ilginç bir durum batarya bitik olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Hucumcuu

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
baska bi yazılım varmı kardeşim yabancı yazılımda macadresi ipadresi bluooty kullanılamıyor dıyor wifi hiç bi sekilde açılmıyor işlem görmuyor daha önceden çalısıyordu sonradan wifi kendiliginden gitii bu yazılımdan baska orjinal yazılımda bulamadım bı arastırsan bulabılırsen sana çok duaa ederim

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
baska bi yazılım varmı kardeşim yabancı yazılımda macadresi ipadresi bluooty kullanılamıyor dıyor wifi hiç bi sekilde açılmıyor işlem görmuyor daha önceden çalısıyordu sonradan wifi kendiliginden gitii bu yazılımdan baska orjinal yazılımda bulamadım bı arastırsan bulabılırsen sana çok duaa ederim

Nasipse konuyu etraflıca bir araştırayım.
Sonuçtan sizi haberdar ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
eyvallah kardesim şimdiden teşekkür ederim allah razı olsun

Son bir kaç saattir konuyla ilgili araştırma yapıyorum.
Bulduğum yöntemlerden bazıları, telefonu tamamen susturacak türden.
Ayrıca işe yarayıp yaramayacağı da belli değil.
Bazıları da telefon tamircilerinin kullandığı Box'lardan gerektirecek türden.

Şöyle yapabilirsiniz, cihazınızla uyumlu bir TWRP ile cihaz hafızasını iyice temizledikten sonra,
Cihaza ait orijinal yazılımları cihaza yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Ayrıca aşağıdaki videoyu da izlemeniz faydalı olabilir.
Baktınız olmuyor, size önerim cihazınızı teknik servisine göndermenizdir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: Hucumcuu

Hucumcuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2017
10
4
3
46
kardes sagol ilgin alakan için hersey için... sorun cözüldü lotkodan kamarası olmayan bı anakart satan bırını buldum 70 tlye aldım benım kamerayı taktım orjınal yazılımla baraber açıldı telefonum 70 tlye halloldu yetkılı servisi 350tl istedi geri iade aldım yaptırmadım .. simd
i elefonum ilk geldigi gungibi calısıyor ... ilgin alakan için hersey için sagolasın k g..

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kardes sagol ilgin alakan için hersey için... sorun cözüldü lotkodan kamarası olmayan bı anakart satan bırını buldum 70 tlye aldım benım kamerayı taktım orjınal yazılımla baraber açıldı telefonum 70 tlye halloldu yetkılı servisi 350tl istedi geri iade aldım yaptırmadım .. simdi elefonum ilk geldigi gungibi calısıyor ... ilgin alakan için hersey için sagolasın k g..

Rica ederim.

romeo3535

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 May 2017
1
0
1
36
Hocam Emeği geçen herkesten Allah (c.c) razı olsun, dosyaları indirdim, içindeki word dosyasındakileri adım adım yaptım, telefon on numara oldu, teşekkürler, yapacak olan arkadaşlar ilk açılış uzun sürüyor, telefona müdahele etmeyin sadece bekleyin Kendinize iyi bakın, (^_^)