Stock Rom Casper Via V8 Rom 10.09.2014

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via V8
10.09.2014
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Şifre:

Sunum içeriği:
Casper VIA V8 10.09.2014 Orijinal Rom
Flash Tool Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
35
14
8
Edirne
belirtilen rom u cihaza kurulum yaptım google play store sunucu hatası veriyor telefon sesi kısık bu sorunların nedeni veya cözümü var mıdır ?

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
belirtilen rom u cihaza kurulum yaptım google play store sunucu hatası veriyor telefon sesi kısık bu sorunların nedeni veya cözümü var mıdır ?
Telefona hard reset attıktan sonra tekrar deneyin eğer hard reset attıktan sonra sorun devam ederse tekrar yazılım atın. Düzelmesi lazım.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam farklı sürümlere sahip rom denemekten başka aklıma bir çözüm yolu gelmiyor. :(
Custom romlarda mevcut bir iki sitede denk geldim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Google Play Store RH-01 hatası veriyor

aynı hatayı alan kişiler var

Farklı bir yazılım deneyiniz, yine olmazsa, aşağıdaki videoları izlemeniz faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
35
14
8
Edirne
öncelikle ilginiz için teşekkürler google play sorunun imeiden oldugunu belirtmek isterim imei sıfırlayıp tekrardan attım ve düzeldi geriye kalan 2 sorun var bunlarla ilgili bilginize başvuracağım ilk i cihaz sesi kısıldı bu rom la ve cihaz ara sıra kendi kendine dokunmatiğe basıyor ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
öncelikle ilginiz için teşekkürler google play sorunun imeiden oldugunu belirtmek isterim imei sıfırlayıp tekrardan attım ve düzeldi geriye kalan 2 sorun var bunlarla ilgili bilginize başvuracağım ilk i cihaz sesi kısıldı bu rom la ve cihaz ara sıra kendi kendine dokunmatiğe basıyor ?

Ne yazık ki bazı cihazların yazılımlarında sizin bahsettiğiniz gibi sorunlar zaman zaman yaşanabiliyor.
Aslında firmaların mevcut yazılımlardaki sorunları güncellemeler ile gidermesi gerekiyor ama yapmıyorlar.
Size önerim, bu yazılımı kullanmak konusunda ısrarcı davranmamanızdır.
Cihazınız için paylaşılan diğer yazılımları deneyebilirsiniz.

Sami67

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2017
1
0
1
36
Merhaba site sahibi telefonu casper yetkili batısını götğrmeme rağmen hala ekran donma yapıyo ve bu durumdan skıldım napmam laOm

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba site sahibi telefonu casper yetkili batısını götğrmeme rağmen hala ekran donma yapıyo ve bu durumdan skıldım napmam laOm

en son tarihli yazılımı cihazınıza yüklemeniz faydalı olacaktır.
Yazılım yükleme işleminden sonra Google Play üzerinden cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara dikkat ediniz.
Ne yazık ki artık Google Play bir çok zararlı yazılım barındıran uygulama ile dolu.
Uygulamaları yüklemeden önce uygulama yorumlarında birazcık göz gezdirmeniz,
Uygulama hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.