Tavsiye Chimera Tool Hakkında Herşey

Meta başlık: Chimera Tool Hakkında Herşey

Meta açıklama: Chimera Tool Hakkında Herşey

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda chimera tool hakkında bir kaç bilgi vererek daha iyi tanımanıza yardımcı olacağım.

Kredi satın alırken Senelik lisansı ve kredi satın alarak işlem yapıyoruz. 12 ay için lisans ve tüm modeller için.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Tabi ayrı ayrı lisans satın almakta mümkün onun içinde

Sadece samsung için senelik lisans alma

Gene krediler ile ilgili servis için bakabilirsiniz.

Chimera tool'u

Satın almak isteyenler varsa gene satın alabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Efsane bir yazılım. Tavsiye ederim.
Çok pahalı hocam senelik tüm modüller aktif halde 565 tl ve bu her sene ödenecek. Z3x ve octoplus 1 kere alıyorsun ömür boyu kullan. Her sene 565 tl bu araç bize kazandırır mı? Bu aracı satın aldığımız zaman diğer araçları satın almadan sadece bununla işimizi görebilirmiyiz? Ben sanmıyorum. Eğer bu aracı alıp senelik 565 tl verip başka box dongle vesaire almayacaksak 10 numara olurdu. Ama bu mümkün değil. O yüzden bence bu kadar para kimse vermez.

• Beğen
Tepkiler: palancı

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Ben eksikliğini son zamanlarda hissetmiyorum.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Octoplus samsung lg olanı ikinci el 900, z3x 450 den aşağı bulamazsınız. Ama benim tavsiyem Octoplus. Sebebi ise frp ve jtag eklentileri çok hesaplı ve devamlı gelişiyor. Z3x biraz duraklamaya girdi.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

invasionweb

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
51
17
8
35
Octoplus samsung lg olanı ikinci el 900, z3x 450 den aşağı bulamazsınız. Ama benim tavsiyem Octoplus. Sebebi ise frp ve jtag eklentileri çok hesaplı ve devamlı gelişiyor. Z3x biraz duraklamaya girdi.

Hocam octopus frp aktivitesi var ya. Ben octopus box alsam frp aktivitesini kullanabilir miyim ? Yoksa frp aktivitesini kullanabilmem için illa octoplus mı almam gerekli ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Hocam octopus frp aktivitesi var ya. Ben octopus box alsam frp aktivitesini kullanabilir miyim ? Yoksa frp aktivitesini kullanabilmem için illa octoplus mı almam gerekli ?

Kendi menüsünde var. Ama daha detaylı eklentisi paralı. Herhalde 175 liraydı.

fuadj

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 May 2019
3
0
1
32
merhaba bana bir konuda yardimci olurmusunuz? ben chmera tool pro lisans almaq istiyorum . benim anlamadigim sey su siteden online lisans aldigim zaman direk aktiv oluyormu yoxsa lisansi bana pocta yolu ile gonderiyorlar? siteden kayit yapib direk paypal ile odenis yapsam kullana bilirmiyim ? lutfen yardimci olun

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
merhaba bana bir konuda yardimci olurmusunuz? ben chmera tool pro lisans almaq istiyorum . benim anlamadigim sey su siteden online lisans aldigim zaman direk aktiv oluyormu yoxsa lisansi bana pocta yolu ile gonderiyorlar? siteden kayit yapib direk paypal ile odenis yapsam kullana bilirmiyim ? lutfen yardimci olun
Chimera toolun resmi sitesinde satın aldığınız zaman ve oluşturduğunuz kullanıcı adıyla giriş yapacaksınız.

fuadj

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 May 2019
3
0
1
32
Chimera toolun resmi sitesinde satın aldığınız zaman ve oluşturduğunuz kullanıcı adıyla giriş yapacaksınız.
Chimera toolun sitesinden satın aldığım zaman hemen kullana biliyormuyum? odeme yapmak istediyim zaman adres falan yaziyor yani anlamadığım konu şu odeme yaptikdan sonra hemen kullana biliyorummu hemen aktiv oluyormu hesabim 12 aylik pro lisans yoksa bana lisansi adresime (ev) yolluyorlarmi?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Chimera toolun sitesinden satın aldığım zaman hemen kullana biliyormuyum? odeme yapmak istediyim zaman adres falan yaziyor yani anlamadığım konu şu odeme yaptikdan sonra hemen kullana biliyorummu hemen aktiv oluyormu hesabim 12 aylik pro lisans yoksa bana lisansi adresime (ev) yolluyorlarmi?
Satın aldığınız gibi kullanabilirsiniz.
Lisans satın alıyorsunuz.
Daha önce böyle aldım satın.
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.