Çöp Olan Reeder A8i Quad'a Rom Nasıl Atılır? Beklenen O Konu!

Meta başlık: Çöp Olan Reeder A8i Quad'a Rom Nasıl Atılır? Beklenen O Konu!

Meta açıklama: Çöp Olan Reeder A8i Quad'a Rom Nasıl Atılır? Beklenen O Konu!

Yazdır

texture55

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2020
10
0
1
37
Android 4.4.4 ü de kuramıyorum 5.1 i de. Ama aslında 4.4.4 ten 5.1 e geçmek istiyorum çünkü 4.4.4 çok sıkıntılı.
aynı sorun bende bendeki tablette kasa yok dokumatik yok sadece ekran ile anakart var ben bunuyapacağım bir sistemin ekranı olarak kullanacam bu ekran sadece görüntü sağlıcak ama o sisteme ayak uydurup veri görüntülerini sağlamak için sistemde çalışacak uygulama 5.0 altında çalışmıyor :)

Tekno1247

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2019
24
0
1
29
aynı sorun bende bendeki tablette kasa yok dokumatik yok sadece ekran ile anakart var ben bunuyapacağım bir sistemin ekranı olarak kullanacam bu ekran sadece görüntü sağlıcak ama o sisteme ayak uydurup veri görüntülerini sağlamak için sistemde çalışacak uygulama 5.0 altında çalışmıyor :)
Anladım. Demek siz de Android 4.4.4 mağdurusunuz.

Tekno1247

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2019
24
0
1
29
Yükleyebildiniz mi 5.1 i?

Tekno1247

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2019
24
0
1
29
Bu konuya yazılan Android 4.4.4 ü atmayı denedim ve sonuç başarılı oldu. Ama ben 5.1 istiyorum.

shaber

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Nis 2018
2
0
1
40
Bende Reeder A8İ Quad 1GB RAM Android 4.4.4 tablet var ben bu tablete Android 5.1 yüklemek istiyorum fakat resimdeki hatayı alıyorum. Android 4.4.4 te atmayı denedim yine resimdeki hatanın aynısını aldım. Tabletin ekranında da her iki ROM u atarken Entering DnX Mode Waiting for Fastboot Command hatası alıyorum. Acaba sadece BIOS güncelleyip diğer adımları da Reeder in sitesindeki gibi yapsam sorun olur mu? Hem bunun için klavye de almam gerekecek.
bende de a8i quad var yaklaşık 2 senedir kullanmıyorum. şuan tablet açılmıyor. 4.4 veya 5.1 kurduğumda 4.4 yüklerken %90da flash failed. 5.1 yüklerken %8 de flash failed hatası veriyor. yadımcı olabilirmisiniz? bu sd kart olayı nasıl yapılıyor. ve ya başka bir çözüm?

Tekno1247

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2019
24
0
1
29
bende de a8i quad var yaklaşık 2 senedir kullanmıyorum. şuan tablet açılmıyor. 4.4 veya 5.1 kurduğumda 4.4 yüklerken %90da flash failed. 5.1 yüklerken %8 de flash failed hatası veriyor. yadımcı olabilirmisiniz? bu sd kart olayı nasıl yapılıyor. ve ya başka bir çözüm?
Bios dosyasını sd karta atıp otg kabloyla klavye bağlayıp esc tuşuna basıp boot manager i seçip sonra da efi shell i seçtikten sonra yüklenmesi lazım ama bende yüklenmiyor bi de sen dene.

shaber

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Nis 2018
2
0
1
40
Bios dosyasını sd karta atıp otg kabloyla klavye bağlayıp esc tuşuna basıp boot manager i seçip sonra da efi shell i seçtikten sonra yüklenmesi lazım ama bende yüklenmiyor bi de sen dene.
Bende de yükleme olmadı. Efi ile başlayıp policy ile biten bi cümle yazıyor. Artık eskisi gibi bootloader ekranı gelmiyor. Ok deyince msdos gibi bir sayfa geliyor ve altında shell yazıyor. Sanırım benden bir kod yazmamı istiyor. Ne yazdıysam sonuç yok

Tekno1247

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2019
24
0
1
29
Bende de yükleme olmadı. Efi ile başlayıp policy ile biten bi cümle yazıyor. Artık eskisi gibi bootloader ekranı gelmiyor. Ok deyince msdos gibi bir sayfa geliyor ve altında shell yazıyor. Sanırım benden bir kod yazmamı istiyor. Ne yazdıysam sonuç yok
Kodlar geldikten sonra senden yazmanı istediği yer gelince bu videodaki kodları yazabilir misin? Ben cesaret edemediğimden yazamıyorum tablet çöker diye.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

sadbatyek

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Haz 2020
2
0
1
33
Yazılım denilen şey reederın sitesindeki ise onu atabilme imkanınız varmı. Reeder üye girişi yapamıyorum çünkü :(