Discovery S Plus Rom İsteği

pratik2

Üye
Yasaklı üye
20 Eyl 2017
31
21
8
24
General Mobile Discovery S plus rom lazım. Elinde olan arkadaş paylaşabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Çin cihazınında replikasıda oluyormuş. Yeni gördüm valla. GM zaten çin malı taklit cihaz. Bu cihazda onun replikası ha. Çinliler iyice azıtmışlar.
:zuhaha:

pratik2

Üye
Yasaklı üye
20 Eyl 2017
31
21
8
24
Arkadaşım, biraz yazdığınız yorumlara dikkat edermisiniz. Siz yazıyorsunuz ancak siz kendiniz anlıyorsunuz. Yazılarınızı anlaşılır şekilde yazınız. Yoksa mesajınız silinecektir.
Wllah kardeş biz böyle yaziyoruz ister beğn ister beğnme

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Wllah kardeş biz böyle yaziyoruz ister beğn ister beğnme

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burası Dingonun ahırı değil. Terbiyesizliğe gerek yok. Benim beğenip beğenmeme de bağlı olan bir şey değil. Yazdığınız mesaj okunmuyor. Yazınızı daha dikkatli yazınız dedik size. Sizin verdiğiniz cevaba bak. Biz buraya emek veren insanlarız, bize de saygı duymalısınız. En azından bu işlerle uğraştığınıza göre cahil de değilsiniz. Sizin ki ancak işgüzarlık.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Burası Dingonun ahırı değil. Terbiyesizliğe gerek yok. Benim beğenip beğenmeme de bağlı olan bir şey değil. Yazdığınız mesaj okunmuyor. Yazınızı daha dikkatli yazınız dedik size. Sizin verdiğiniz cevaba bak. Biz buraya emek veren insanlarız, bize de saygı duymalısınız. En azından bu işlerle uğraştığınıza göre cahil de değilsiniz. Sizin ki ancak işgüzarlık.

:alkis: