Yardım Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar, bu room donma sorunu için son sürüm mü yoksa zaman içinde yenisi var mı? Aynı sorun bende de var son 3 aydır, telefonu kullanasım gelmiyor :)

Cihazınıza forumumuzda paylaşılan yazılımı yükleyiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra, cihazınız bir bir güncelleme varsa, otomatik olarak alırsınız.

• Beğen
Tepkiler: Kennackl

Kennackl

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2019
2
0
1
30
Cihazınıza forumumuzda paylaşılan yazılımı yükleyiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra, cihazınız bir bir güncelleme varsa, otomatik olarak alırsınız.
sp flash tool u açıp gerekli scatter dosyasını seçip dowlanda tılayıp sonra telefonu kapalı iken bağlıyorum bilgisayara ama her hangi bir hareket yok? Nerede yanlış yapıyorum? yardımcı olursanız sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sp flash tool u açıp gerekli scatter dosyasını seçip dowlanda tılayıp sonra telefonu kapalı iken bağlıyorum bilgisayara ama her hangi bir hareket yok? Nerede yanlış yapıyorum? yardımcı olursanız sevinirim.

Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Ses kısma tuşuna basılı tutarak bilgisayarınıza bağlayın.

Cebo50

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2020
1
0
1
32
Merhaba benimde via a1 son 1 haftadır video izlerken filan donuyor telefon oyun oynuyordum oyunuda sildim hiç zevk vermıyor telefon ısınıyorda yazılımı yükleyin ce geçiyor mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim ..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba benimde via a1 son 1 haftadır video izlerken filan donuyor telefon oyun oynuyordum oyunuda sildim hiç zevk vermıyor telefon ısınıyorda yazılımı yükleyin ce geçiyor mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim ..

Yazılım yükleme işleminden sonra yaşadığınız sorunların düzeleceği kanaatindeyim.

kivancc39

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Kas 2020
1
0
1
33
öncelikle merhaba bende de via1-1 yazılım yükleme yaptim tekrardan android 7.0 güncelledim cihazı arkadaşınd dediği gibi takılıyordu tuş açıp kitleyince düzeliyordu bir süre sorna komple gitti alt tuş takım dokunamtiği ama tuş sağlam . rom attıktan sonra da düzelmedi hiç şöyle bir sıkıntı var ayarlarda da dokunmatik parmak izi ayari kayboldu yazılımsal sorun diye düşünüyorum

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
öncelikle merhaba bende de via1-1 yazılım yükleme yaptim tekrardan android 7.0 güncelledim cihazı arkadaşınd dediği gibi takılıyordu tuş açıp kitleyince düzeliyordu bir süre sorna komple gitti alt tuş takım dokunamtiği ama tuş sağlam . rom attıktan sonra da düzelmedi hiç şöyle bir sıkıntı var ayarlarda da dokunmatik parmak izi ayari kayboldu yazılımsal sorun diye düşünüyorum
Sıfırdan yazılım kurduktan sonra mı vardınız bu kanıya ?