Yardım Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

cetinyasin

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2018
2
0
1
24
Casper via a1 cihazımın dokunmatiğinde kasmalar meydana geliyor garantiye yolladım ama sonuç değişmedi telefona rom yüklesem telefon garantiden çıkmış olur mu

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Casper via a1 cihazımın dokunmatiğinde kasmalar meydana geliyor garantiye yolladım ama sonuç değişmedi telefona rom yüklesem telefon garantiden çıkmış olur mu
Telefonunuz garanti den düşmez. Yazılım işlemi içinde kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra işleme başlamınızı öneririm.

Busraaa

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2018
1
0
1
29
Casper vıa a1 kullanıyorum ama dokunmatıgınde donma yasıyorum ekran kılıdını açıp kapatınca düzeliyor ne yapmam gerekiyor ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Sefa yıldız

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2018
1
0
1
23
ROMu yüklersem garantidrn çıkarmı aynı sorun bendede var bide pcdrn nasıl yüklenecek anlatırmısnız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ROMu yüklersem garantidrn çıkarmı aynı sorun bendede var bide pcdrn nasıl yüklenecek anlatırmısnız

Öncelikle sakin olunuz.
Oraya buraya saldırmayınız.
Konunun altına yorum yazınız ve sabırla cevaplanmasını bekleyiniz.
Aksi bir davranış, size geç cevap verilmesine veya hiç cevap verilmemesine neden olacaktır.
Cihazınız da sorun olduğu için, küçük bir kıyamet yaşıyor olabilirsiniz.
Lakin bu tamamı ile sizin sorununuz.

Biz her zamanki hayatımıza kaygısızca devam ediyoruz ve kesinlikle sizin dertlerinizi sizin kadar dert etmeyeceğiz.

Forumumuzda paylaşılan yazılımlar cihazınızın orijinal yazılımlarıdır.
Yazılım yükleme işleminden sonra cihazınız garanti kapsamı dışında kalmaz.
Yine ayrıca, gerek indirdiğiniz dosyalarda, gerekse konulardaki yorumlarda yazılım yükleme işlemi için gerekli bilgi ve araçlar mevcuttur.
İhtiyacınız olan yazılımlara ulaşabilirsiniz.
En son tarihli yazılımı yüklemeniz yararınıza olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: sinan43

Berrrex

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
2
0
1
29
S.a sitedeki yazilimi indirdim fakat bu yazilimi telefonun dahilisindeki hangi dosyaya atacam ve telefon kapali konumdayken ses acma+guc tusuna basarak recovery menusundenmi yapiyoruz bu islemi.

Canseldrk

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2018
3
0
1
24
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim tesekürler....

Canseldrk

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2018
3
0
1
24
Cihazınıza format atın, büyük ihtimalle düzelir. Format atmadan önce android sürümünüz 5.1.1 ve üstü ise frp'ye düşmemek için, ayarlardan Gmail hesabınızı kaldırın. Ayarlardan sonra format atın, gene düzelmez ise o zaman yazılım yüklemeyi denersiniz.
Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum. Casper VIA A1 model telefonum ara ara donukluk yaşıyor tuş kilitleyip açtıktan sonra veya kısa bir süre sonra düzeliyor. Format attım sorun çözülmdi lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum. Casper VIA A1 model telefonum ara ara donukluk yaşıyor tuş kilitleyip açtıktan sonra veya kısa bir süre sonra düzeliyor. Format attım sorun çözülmdi lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.

Gokhan_41

Üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2017
37
30
18
36
bir bende olmadı 9 aydır şanslıyım sanırım ama 7.0 dan sonra daha sık olmaya başladı güncelleme beter etti 6.0 candır ısrarla devam ediyorum sorunsuz ve rootlu olarak beni üzmedi:)

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Zaey

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2018
1
0
1
22
tesekkür ederim elinize saglık sayenizde garantiye gönderip beklemekten kurtuldum...
Merhaba. Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım. Fakat bu yazılımı telefonuma atmakla hiç bir bilgim yok. Nasıl yapılır bilmiyorum. Yardı
tesekkür ederim elinize saglık sayenizde garantiye gönderip beklemekten kurtuldum...
Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama nasıl yazılım atılır bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?