Yardım DZ09 6261 RF

• Konbuyu başlatan sson
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 2K

sson

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2019
2
0
1
69
merhabalar
dz09 saatimin ver
VERSİON DZ09 BENİM
K99B-9307BOE-RQ-GL6133-KS-V1.802-20190127
BRANCH 11C
UMEOX61D_BT_11C
MRE VERSİON 3100
chip:mt6261
2G RF:mt6261rf
DSP FİRMWARE VER:2000.00.00
DSP patch ver:1.0
browser face fln calısmıyordu firmware attım bu sefer dokunmatik ekran calısmıyor
uygun firmware bulamadım herhalde
varsa firmware ve tochscreen sorununu cozumu bildirirsrniz cok sevinecegim
firmware atmadan beck up almıstım fakat dosya bozuk cıktı.dolayısıyle eskisini de yukleyemiyorum.
simdiden cok tesekkurler

sson

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2019
2
0
1
69
merhabalar
flashtool
saate uygun olmalı.bunu gordum onemli bence dz09 6261 de flashtool v5.1516.00 guzel calısıyor.
ımeı degisikligi icin IMEI(MTK 62xx)1.1 i kullanın cok basıt ve guzel calısıyor.
readback extractor icinde MTK 2.4 kullanın.
sunuda ogrendim
dz09 saatlerde versiyona gore fonksiyonlar calısıyor soyleki
ver 1 sadece telefon gorusmesini
ver 2 browser facebook
ver 2.5 hepsini destekliyor yanlız bu cpu ya baglı yani cpu nuz ver nu kabul etmiyorsa bosuna firmware atmayın.keksinlikle ver degisikligi yapıldıgında kabul etmeyecektir.
ben de bosuna firmware attım meger ver 1.802 olan telefonumun browser ve faceyi calıstırmayacagı belli imis.
uretici firmada da yazılım yok cinden yazılımı yapılmıs olarak geliyormus.
en iyisi bu saati kullanan birini bulmak yada bilgisi olanı
halen umitle bekliyorum
hoşçakalın

daralll

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ağu 2019
4
0
1
44
konuyu hortlattığım için kusura bakmayın...

bende salak gibi menüyü türkçe yapayım diye yedek almadan yazılım aramaya başladım.
v8 saat de aynı şeyi 1 saat de çözmüştüm.bu dz09 da bir haftada internet de indirmediğim yazılım kalmadı.1 tanesi de uymadı.
ya flashtool hata verdi yada yükleme sonrası görüntü gelmedi.yazılım olarak ya berbat bir saat yada bana çakması denk geldi.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
konuyu hortlattığım için kusura bakmayın...

bende salak gibi menüyü türkçe yapayım diye yedek almadan yazılım aramaya başladım.
v8 saat de aynı şeyi 1 saat de çözmüştüm.bu dz09 da bir haftada internet de indirmediğim yazılım kalmadı.1 tanesi de uymadı.
ya flashtool hata verdi yada yükleme sonrası görüntü gelmedi.yazılım olarak ya berbat bir saat yada bana çakması denk geldi.

Doğrusunu söylemek gerekirse, her yer bu cihaza ait yazılımlarla dolu ama hangisi olur bilmiyorum.
Deneme yanılma yöntemi ile umarım sonuca ulaşabilirsiniz.