EFT Dongle EFT Dongle Hakkında Her Şey

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Hocam ilginiz icin teşekkür ederim öncelikle. Az cok yazilim atmayı biliyorum flashtool odin falan kullanarak cin mali telefonlara imei onarımı yaparak ama box olmadan bazi seylerde bir yere kadar. Benim isteğim güncel telefonlara işlem yapabileceğim bi box isitiyorum 1000 tl kadar bütçe ayırdım engin bilgilerinize dayanaktan soruyorum ne onerirsiniz.?

İkinci el satılan boxlara bakmanı öneririm.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Hocam ilginiz icin teşekkür ederim öncelikle. Az cok yazilim atmayı biliyorum flashtool odin falan kullanarak cin mali telefonlara imei onarımı yaparak ama box olmadan bazi seylerde bir yere kadar. Benim isteğim güncel telefonlara işlem yapabileceğim bi box isitiyorum 1000 tl kadar bütçe ayırdım engin bilgilerinize dayanaktan soruyorum ne onerirsiniz.?

Octoplus, z3x

theboran

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Nis 2017
5
1
3
39
EFT DONGLE HAKKINDA

Merhabalar. Almış olduğum EFT dongle hakkında ufak tefek kırıntı bilgiler vermeye çalışacağım. Bu dongle'ın şimdilik acemisiyim. Biraz karışık geldi bana ama zamanla çözüp burada bilgilerimi paylaşacağım. İlk önce bazı ekran görüntülerinden başlayacağım. İleriki zamanlarda daha detaya girerim.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bulunan sayfadan resimli olarak herşeyi bulabilirsiniz.
7 prime cihazı root yaptıktan sonra z3x den şebeke yazdırıyorum telefonu kapatıp açtıktan sonra böyle bir hata veriyor.. yazılım yüklüyorum cihaz açılıyor bu seferde şebeke gidiyor. eft doongle al ordan root yap diyorlar ama bilgim yok bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.. not: resim temsilidir.

arif54

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
24
7
3
32
1 Senelik aktivasyon mu veriyolar yok sa ömür boyu mu EFT dongle arkadaşlar. UAT Tool da var kararsız kaldım.

AdiL35

Üye
Kayıtlı üye
13 Nis 2017
44
27
18
40
7 prime cihazı root yaptıktan sonra z3x den şebeke yazdırıyorum telefonu kapatıp açtıktan sonra böyle bir hata veriyor.. yazılım yüklüyorum cihaz açılıyor bu seferde şebeke gidiyor. eft doongle al ordan root yap diyorlar ama bilgim yok bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.. not: resim temsilidir.
Ne hatası alıyorsun kapanıp açınca

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Root yapmak için eft ye ihtiyacınız yok.

theboran

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Nis 2017
5
1
3
39
imei yazdıktan sonra ve patch certifica yaptıktan sonra.. cihazı resetleyince böyle bir uyarı geliyor ve cihaz açılmıyor yazılım yüklüyorum sonrada şebeke gidiyor yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar

Ekli dosyalar

• منئ.jpg
    منئ.jpg
    36.4 KB · Görüntüleme: 35

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
imei yazdıktan sonra ve patch certifica yaptıktan sonra.. cihazı resetleyince böyle bir uyarı geliyor ve cihaz açılmıyor yazılım yüklüyorum sonrada şebeke gidiyor yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar
Cihaz nedir? Hangi box ile bu işlemi yaptınız? Cihazın android sürümü kaç?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Twrp gibi custom recovery yüklediyseniz bu mesajı verir. Açılmadığına göre yazılım bozulmuş.

BomberMAn_TR

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Kas 2017
12
6
3
32

Farklı bir twrp dene. Ya da cf ile rootla. Chimera varsa onunla yap. Yoksa da eng root ile yap