Ekranı Kırık Telefonlardan Data Kurtarmak

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 841
 Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bir Chrome eklentisidir.
Ayarlarda Uzantılar sekmesinden yeni uzantı ekle diyeceksiniz ve arama kısmına VYSOR yazıp aratacaksınız.
Sonra da eklentiyi kur diyeceksiniz.
İşte bu kadar.
Geri kalanı sizin becerinize bağlı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bir Chrome eklentisidir.
Ayarlarda Uzantılar sekmesinden yeni uzantı ekle diyeceksiniz ve arama kısmına VYSOR yazıp aratacaksınız.
Sonra da eklentiyi kur diyeceksiniz.
İşte bu kadar.
Geri kalanı sizin becerinize bağlı.

Cihazımızı bilgisayarımıza bağladığımız zaman, bilgisayarımızın cihazımıza erişmesi için bir izin vermemiz gerekecek mi?
Şayet böyle bir şey söz konusu ise, bunu ekranı kırık bir cihazda nasıl yapacağız?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Sorunuza cevabımı şu mantıkla vermek istiyorum ben. Bu yazılım son kullanıcı için. Yani profesyoneller yada tamirciler için değil. Diyelim ki, vatandaşın elinde bir samsung var. Ve evindeki bilgisayara daha önce bağlamak için izinleri vermiştir. Doğal olarak ta Usb ayıklama modunu açmıştır. Gel gelelim, bu vatandaş telefonunu kırdı ve içindeki bilgileri lazım oldu. Rehber yada fotoğraflar gibi. Ne yapıyor, daha önce usb ayıklamasını açtığı cep telefonuyla ve daha önce izin verdiği bilgisayarı, bu yazılım vasıtasıyla bağlıyor ve dadaaa telefonunun ekranı bilgisayarının ekranında. Mouse ile cep telefonunu kullanabiliyor. Ne zamana kadar, benim gibi bir tamirciye vereceği 300-500 lira parası olduğu zamanda, ekranını değiştiriyor. Yada yedeğini alıyor ve telefonunu çöpe atıyor ve İphone X alıyor kendisine.:D

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorunuza cevabımı şu mantıkla vermek istiyorum ben. Bu yazılım son kullanıcı için. Yani profesyoneller yada tamirciler için değil. Diyelim ki, vatandaşın elinde bir samsung var. Ve evindeki bilgisayara daha önce bağlamak için izinleri vermiştir. Doğal olarak ta Usb ayıklama modunu açmıştır. Gel gelelim, bu vatandaş telefonunu kırdı ve içindeki bilgileri lazım oldu. Rehber yada fotoğraflar gibi. Ne yapıyor, daha önce usb ayıklamasını açtığı cep telefonuyla ve daha önce izin verdiği bilgisayarı, bu yazılım vasıtasıyla bağlıyor ve dadaaa telefonunun ekranı bilgisayarının ekranında. Mouse ile cep telefonunu kullanabiliyor. Ne zamana kadar, benim gibi bir tamirciye vereceği 300-500 lira parası olduğu zamanda, ekranını değiştiriyor. Yada yedeğini alıyor ve telefonunu çöpe atıyor ve İphone X alıyor kendisine.:D

Mantıklı.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Teşekkür ederim. İlk başta bakınca sizin sorunuzda aslında mantıklı.