Çözüldü Everest Everpad DC-1028 Hard Reset

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ya arkadaşım, doğru dürüst açıklama yapmadan konunun ilk mesajında yazıyor diyorsun. Nereden alıntı yaptın acaba. Sana insanlar dokunmatiğin çalışmadığını, ses tuşlarının olmadığını söylüyor.

Konu cebimizdeydi, oradan alıntı yaptık, hayırdır?
Evet konunun ilk mesajında gerekli açıklama yazıyor.
Power tuşu ile seçim yapıyorsanız hangi tuşla yönlendirme yapmanız gerekir?
Elbette geriye kalan tuş hangisi ise onunla.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Cihazın switchi (tuş)arızalı olabillir.Soketiniz sağlamsa otg kablo aracılığı ile klavye yada mouse kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bossturkmen

TLG.AK

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Kas 2018
3
0
1
28
Merhabalar arkadaşlar Bende'de everest dc-1028 tablet var.Yazılan tüm yöntemleri denedim fakat hiçbiri olmuyor şifreyi bilmediğim için usb hata ayıklama modunu açamıyorum. Hard reset ekranına geçmeyi'de hiçbir şekilde başaramadım Yardımcı olursanız sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar arkadaşlar Bende'de everest dc-1028 tablet var.Yazılan tüm yöntemleri denedim fakat hiçbiri olmuyor şifreyi bilmediğim için usb hata ayıklama modunu açamıyorum. Hard reset ekranına geçmeyi'de hiçbir şekilde başaramadım Yardımcı olursanız sevinirim.

cihazınıza uygun yazılımı indiriniz ve cihazınıza yazılım yüklemesi yapınız.
Sorununuz çözülecektir.

TLG.AK

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Kas 2018
3
0
1
28
Dün gece çok uğraştım. Phonixle yazılım attım siteden yazılım attım. ama dokunmatik ters basıyor onu düzeltemiyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dün gece çok uğraştım. Phonixle yazılım attım siteden yazılım attım. ama dokunmatik ters basıyor onu düzeltemiyorum.

Cihazınıza doğru yazılımı yüklememişsinizdir ve sorun büyük olasılıkla bundan kaynaklanıyordur.
Paylaşılan diğer yazılımları da denediniz mi?

recoli33

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2018
1
0
1
56
kardes hareket etmıyorkı ses tusu yok bu tabletlerin.

Moderatör tarafında düzenlendi: