Stock Rom Ezcool miniPAD 7.9" Rom

Yazdır

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Ezcool MiniPAD S yazılımı lazım oldu,yukardaki link çalışmıyor sanırım,Ezcool firması bu tabletin yazılımını kaldırmış,,,Başka yabancı bir siteden aynı yazılımı buldum ama onuda yanlış sıkıştırmışlar dosya eksik yükleme yaparken hata veriyor...tabletin anakartını söktüm modeline göre arama yaptım.
N78JY-V1.0 2013-08-01 TECLAST P88 VE MODECOM FREETAB 1001 İPS modeli çıktı...TECLAST P88 yazılımı yükleniyor ama dokunmatik işlemiyor,,,FREETAB 1001 İPS yükleniyor,herşey çalışıyor,ama tablet yavaş çalışıyor.Normalde 1gb ram var ama 256 gösteriyor bu haliyle yavaş...ama hiç yoktan iyidir :)

ANDROİD 4.2.2

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ezcool MiniPAD S yazılımı lazım oldu,yukardaki link çalışmıyor sanırım,Ezcool firması bu tabletin yazılımını kaldırmış,,,Başka yabancı bir siteden aynı yazılımı buldum ama onuda yanlış sıkıştırmışlar dosya eksik yükleme yaparken hata veriyor...tabletin anakartını söktüm modeline göre arama yaptım.
N78JY-V1.0 2013-08-01 TECLAST P88 VE MODECOM FREETAB 1001 İPS modeli çıktı...TECLAST P88 yazılımı yükleniyor ama dokunmatik işlemiyor,,,FREETAB 1001 İPS yükleniyor,herşey çalışıyor,ama tablet yavaş çalışıyor.Normalde 1gb ram var ama 256 gösteriyor bu haliyle yavaş...ama hiç yoktan iyidir :)

ANDROİD 4.2.2

Paylaşım için teşekkürler.
Yanılmıyorsam benim arşivimde bu cihazın orijinal yazılımının olması lazım.
Yine de emin olmak için arşivime bakmam lazım.
Cihazınızın Ram değerlerine nereden bakıyorsunuz?

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Paylaşım için teşekkürler.
Yanılmıyorsam benim arşivimde bu cihazın orijinal yazılımının olması lazım.
Yine de emin olmak için arşivime bakmam lazım.
Cihazınızın Ram değerlerine nereden bakıyorsunuz?
cpu-z veya android assistant apk gibi programlarla işlemci ram vs. cihaz bilgilerini tam olmasa da öğrenebiliyosun..

ilkeryrr

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
7
0
1
38

ANDROİD 4.2.2
ben bunu yükledim tablet açılmaz oldu ışıgı yanıp kalıyor bilgisaray görmüyor nasıl düzelir 4.4.2 yüklüdü bunu yükledim tablet açıkken tablet açılmaz oldu ışıgı yanıp kalıyor

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
ben bunu yükledim tablet açılmaz oldu ışıgı yanıp kalıyor bilgisaray görmüyor nasıl düzelir 4.4.2 yüklüdü bunu yükledim tablet açıkken tablet açılmaz oldu ışıgı yanıp kalıyor
üstteki link 4.4.2 android sürümü

aşağıdaki 4.2.2 sürümü ikiside çalışıyor...

Arkadaşım tabletinde orjinal rom yüklüyse neden yan sanayi rom kurmaya çalışıyosun...

benim elimdeki tablet hiç açılmıyordu,orjinal ezcool rom bulamadım,,,yukarıdaki romları yükledim romlar sorunsuz kullanılıyor ama kasıyor tableti...

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
yükleme programını indir pc ye kur...

Aşağıdaki talimatlara göre romların ikisini tekrar kur istersen...

Moderatör tarafında düzenlendi:

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
EZCOOL MİNİPAD 7.9 inc iki modeli var. MiniPAD S 16GB ve MiniPAD C 8GB modeli var..Paylaştığım rom MiniPAD S 16GB modeli içindir...Tabletiniz hiç açılmıyorsa bu romu yükleyebiirsiniz,elinizde orjinal rom yoksa keyfi olarak yüklemeyin,,,

ilkeryrr

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
7
0
1
38
EZCOOL MİNİPAD 7.9 inc iki modeli var. MiniPAD S 16GB ve MiniPAD C 8GB modeli var..Paylaştığım rom MiniPAD S 16GB modeli içindir...Tabletiniz hiç açılmıyorsa bu romu yükleyebiirsiniz,elinizde orjinal rom yoksa keyfi olarak yüklemeyin,,,
nasıl yükleyecem hiç açılmıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ille tabletini ışıgı yanyor bilgisaray görmüyor

Yazılım yükleme işlemi için cihazınızın açık olması gerekmiyor.
Yazılım yükleme işlemi cihaz kapalıyken yapılıyor.
Cihazınızı USB ile bir enerji kaynağına bağladığınızda ise ışığının yanması oldukça normal bir durum.
Aşağıdaki videoyu izlemeniz faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

ilkeryrr

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
7
0
1
38
Yazılım yükleme işlemi için cihazınızın açık olması gerekmiyor.
Yazılım yükleme işlemi cihaz kapalıyken yapılıyor.
Cihazınızı USB ile bir enerji kaynağına bağladığınızda ise ışığının yanması oldukça normal bir durum.
Aşağıdaki videoyu izlemeniz faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
yaptım çok sagol peki daha düzgün bir rom yok mu 5.1 filan ezcool için

ilkeryrr

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
7
0
1
38
üstteki link 4.4.2 android sürümü

aşağıdaki 4.2.2 sürümü ikiside çalışıyor...

Arkadaşım tabletinde orjinal rom yüklüyse neden yan sanayi rom kurmaya çalışıyosun...

benim elimdeki tablet hiç açılmıyordu,orjinal ezcool rom bulamadım,,,yukarıdaki romları yükledim romlar sorunsuz kullanılıyor ama kasıyor tableti...
bende tablet hiç açılmaz oldu bilgisarayda görmez oldu ne yapmam lazım ses açma tuşuna filan bastım bilgisaray görmedi

Son düzenleme: