Stock Rom Fluo Play 8 T800010 Rom

Meta başlık: Fluo Play 8 T800010 Rom

Meta açıklama: Fluo Play 8 T800010 Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
eline saglık ustam yazılımı ındırdım yukledım enable ram faıl hatası verıyodu bende fırmware update dedım yukledı sımdı cıhaz acılmıyor ne yapmam lazım

Konuya yazılan yorumlardan anlayacağınız üzere, bu cihazın farklı versiyonları mevcut.
Anladığım kadarıyla cihazınıza yüklediğiniz yazılım cihazınız ile uyumsuz.
Bu nedenle cihazınıza uygun yazılımı bularak cihazınıza yüklemeniz gerekli.

billsar97

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2022
1
0
1
27
HΙ Ι ΑΜ TRYING TO INSTALL YOUR ROM. BUT IT GIVES BACK AN ERROR WITH THE SCATTER FILE. PLEASE CAN YOU HELP ME ?

Ekli dosyalar

• Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    11.4 KB · Görüntüleme: 8
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynı sıkıntı bendede mevcut scarlatter dosyasını seçince hata verıyor çözümü varmıdır hocam
paylaştığınız konuyada baktım ama malesef çözüme ulaşamadım

Elime bu cihazdan hiç geçmediği için bizzat yazılım yükleme işlemini deneyimleyemedim.
Bu nedenle de doğrusunu söylemek gerekirse: Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum.

wasder

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Mar 2017
1
0
1
36
hocam acil yardıma ihtiyacım var fluo techno t800020 rom lazım yardımcı olun tablet açılmıyor

serdaryu

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2024
1
0
1
Tabletim açılış logosu ekranında kalıyordu, adımları takip edip rom'u flashladım, maalesef şuan aygıt hiç bir yaşam belirtisi göstermiyor, reset tuşuna bir kere basıp bilgisayara bağladığımda MediaTek USB Port ve MediaTek PreLoader USB VCOM (Android), arasında gidip geliyor aygıt yöneticisinde (MTK Meta Modu).

Videoda izlenen adımları takip ettim, SP Flash Toolda Download tuşuna bastığımda COM3 ya da COM4 ten hangisi denk gelirse o kilitleniyor artık 2snde bir çık gir olmuyor, download OK yazısını görüyorum, zaten program kendisi USB bağlantısını kesiyor, tabletin kablosunu çıkarıp açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Tekrar bilgisayara bağladığımda en başa dönüyorum, MTK Meta Moduna giriyor tekrardan. Internette bulduğum bir diğer romu (Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1) da denedim, sonuç aynı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tabletim açılış logosu ekranında kalıyordu, adımları takip edip rom'u flashladım, maalesef şuan aygıt hiç bir yaşam belirtisi göstermiyor, reset tuşuna bir kere basıp bilgisayara bağladığımda MediaTek USB Port ve MediaTek PreLoader USB VCOM (Android), arasında gidip geliyor aygıt yöneticisinde (MTK Meta Modu).

Videoda izlenen adımları takip ettim, SP Flash Toolda Download tuşuna bastığımda COM3 ya da COM4 ten hangisi denk gelirse o kilitleniyor artık 2snde bir çık gir olmuyor, download OK yazısını görüyorum, zaten program kendisi USB bağlantısını kesiyor, tabletin kablosunu çıkarıp açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Tekrar bilgisayara bağladığımda en başa dönüyorum, MTK Meta Moduna giriyor tekrardan. Internette bulduğum bir diğer romu (Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1) da denedim, sonuç aynı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Cihazınızda Nand Flash arızası olabilir.
Eğer öyle ise:
Donanıma fiziksel müdahalede bulunmadan bu sorunu gideremezsiniz.