Galaxy Galaxy S6 SM-920FQ IMEI Sonrası Güncelleme

serhat9

Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Telefon 6.01 de imei atıldı.şarj çabuk bitiyor tüm ayarları yaptığım halde.7.0 a yukseltsem belki faydası olur düşündüm ama güncelleme yapsam imei gider şebeke Sorunu olurmu?Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

serhat9

Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Veya custom rom yuklesem yine şebeke gidermi?

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Veya custom rom yuklesem yine şebeke gidermi?
Sorun olacağını sanmıyorum.
(Emin değilim!)
Lakin neden önce farklı bir batarya denemiyorsunuz?
Sonuç olarak, cihaza, cihazın orijinal yazılımını yüklediyseniz, batarya ile ilgili bir sorun yaşamamanız gerekmektedir.

wellman

Yeni Üye
Kayıtlı üye
serhat9 serhat9 , telefon üzerinden yazılım güncellemesi yapmak istediğinizde "Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi." uyarısı alıyorsanız veya e devlet sitesi üzerinden imei kotrolü yapınız çıkan ekranda sizin telefonunuzun ismi ve modeli çıkmıyorsa sonradan imei atılmış bir çihazdır her güncelleme sonrası tekrardan imei atılması gerekecektir

Moderatör tarafında düzenlendi:

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
imei yüklenmiş cihazlarda fabrika ayarlarına döndürürseniz ,yazılım yüklerseniz, yazılım güncellerseniz şebeke gider imei silinmez tekrar imei atılmaz sadece patch cert yapılması yeterlidir onuda telefoncular yapar.

bataryayı çabuk bitirmesi yazılımla düzeleceğini pek sanmam 100/20 lik bir olasılık.

sonuç olarak telefonu o şekilde kullanın yoksa kendinize masraf açarsınız.