Yardım General Mobil e-Tab 4 Şarj Soketi Hat Yolları

DAYLANNET

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Öncelikle Arkadaşlar Merhaba Herkese Kolay gelsin Elimde Kendi cihazım general mobil e tab 4 var lakin ikinci el almıştım şarj soketinin hat yolları koparılmış ve bağlantı şeması yok ne yazıkki elimde rica etsem şarj soketinin hat yollarını gösterir şema var ise yardımcı olabilirmisiniz? NOT= Forumda baya bir araştırdım yeni başlık açmamak için ama konuyla iligili bir yazı bulamadım kalabalık etmek istemem kolayı gelsin teşekkürler.

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Öncelikle Arkadaşlar Merhaba Herkese Kolay gelsin Elimde Kendi cihazım general mobil e tab 4 var lakin ikinci el almıştım şarj soketinin hat yolları koparılmış ve bağlantı şeması yok ne yazıkki elimde rica etsem şarj soketinin hat yollarını gösterir şema var ise yardımcı olabilirmisiniz? NOT= Forumda baya bir araştırdım yeni başlık açmamak için ama konuyla iligili bir yazı bulamadım kalabalık etmek istemem kolayı gelsin teşekkürler.
Konuyu yanlış yere açmışsınız, doğru yere taşıdım.
Bayağı bir araştırmamışsınız, abartmayınız.
Aksi halde
bulunan konuyu mutlaka görürdünüz.

Son düzenleme:

DAYLANNET

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
hojam konunun içinde benim istediğim olmadıktan sonra açılmış açılmamış ne önemi varki

elmor

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Buyrun beyler General Mobile Discovery E Tab 4 Schematics Service Manual, PDF şeklinde

Eğer şarj alıyor USB görmüyorsa 25. sayfayı açın, şemada gösterilen siyah hibrit U801 i sallayın ya da yeniden kalıplayın, olmadıysa elinizde varsa değiştirin, elinizde yoksa ayaklara karşılıklı jumper atın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Buyrun beyler General Mobile Discovery E Tab 4 Schematics Service Manual, PDF şeklinde

Eğer şarj alıyor USB görmüyorsa 25. sayfayı açın, şemada gösterilen siyah hibrit U801 i sallayın ya da yeniden kalıplayın, olmadıysa elinizde varsa değiştirin, elinizde yoksa ayaklara karşılıklı jumper atın.
:tsk:

DAYLANNET

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar problem çözüldü şemasına ulaştık o şekilde problemi giderdik.

emekli00

Yeni Üye
Kayıtlı üye
hocam general mobile etab 4 şarj soketinin hat yollarının kablo çekimini fotograf üzerinde nerelere lehimlenecegini gösterimisiniz

t4m1rc1

Yasaklı üye
Yasaklı üye

e tab 5 ın var mı acaba servıce manualı?

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
e tab 5 ın var mı acaba servıce manualı?
Merhaba.
Forumumuzda yenisiniz ve sanırım XenForo forum yapısına alışkın değilsiniz.
Sizden bazı kurallara uymanızı rica ediyorum.

Öncelikle, forumumuzda her marka için bir bölüm olduğunu biliniz.
Bu nedenle de, konularınızı ilgili bölümlere açınız, yanlış bölümlere açtığınız konular silinecektir.
Sonra, sorununuzla ilgisi olmayan konuların altına yorum yazmayınız.
Örneğin bu konuda olduğu gibi.
Önce cihazınız ile ilgili bölüme gidip bakınız ve sorununuzu çözemezseniz, o bölümde konu açınız.

Son olarak, sorununuzun çözümü ise .

emekli00

Yeni Üye
Kayıtlı üye
hocam general mobile etab 4 soket yollarının kablo çekimi hakkındaki mesajımla ilgilenimisiniz profoyenel degilim

t4m1rc1

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Merhaba.
Forumumuzda yenisiniz ve sanırım XenForo forum yapısına alışkın değilsiniz.
Sizden bazı kurallara uymanızı rica ediyorum.

Öncelikle, forumumuzda her marka için bir bölüm olduğunu biliniz.
Bu nedenle de, konularınızı ilgili bölümlere açınız, yanlış bölümlere açtığınız konular silinecektir.
Sonra, sorununuzla ilgisi olmayan konuların altına yorum yazmayınız.
Örneğin bu konuda olduğu gibi.
Önce cihazınız ile ilgili bölüme gidip bakınız ve sorununuzu çözemezseniz, o bölümde konu açınız.

Son olarak, sorununuzun çözümü ise .
bıde bulsal o bolumerı karmakarısık forumunuz..:)

t4m1rc1

Yasaklı üye
Yasaklı üye
bence sız duzen gormemıssınız.:) anasayfaya bır gecıyoruz aradıgımız hıcbırsey yok konu acma yerı yok,moel bulma yok.duzen anlayısımız cok farklı..sıte guzel ama duzenlı degıl sonrada oraya buraya konu acmayın dıye kızıyosunuz..:)

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
bence sız duzen gormemıssınız.:) anasayfaya bır gecıyoruz aradıgımız hıcbırsey yok konu acma yerı yok,moel bulma yok.duzen anlayısımız cok farklı..sıte guzel ama duzenlı degıl sonrada oraya buraya konu acmayın dıye kızıyosunuz..:)
Sizi anlıyorum.
O zaman sizi dışarı alalım.
Düzenini beğendiğiniz yerde düzen tutarsınız.

hewi

Yeni Üye
Kayıtlı üye

KARDEŞ BU JUPER OLAYI NASIL OLUCAK VARMI ŞEMASI ÇOZEMEDİM BEN