Yardım General Mobile 4G Açılmıyor

Yazdır

Bekir cavdar

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2018
9
2
3
25
Arkadaslar dediginizi yaptim her sey oldu fakat cihazi aciyom komut yok ekraninda kalıyor

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Cihazınızın komple kapandığından emin olun. Sonra bataryasını çıkartın. Volume + ve - tuşlarına basılı tutun ve usb ye bağlayın.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Komut yok yazıyorsa üç tuşa aynı anda basıp bırakın.

ustaismet

Üye
Kayıtlı üye
6 Ocak 2017
37
2
8
53
bu driveri gösterin tmm deyin

Ekli dosyalar

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    123.6 KB · Görüntüleme: 42

sedosi21

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2017
27
19
3
39
aynı sorunlu telefon bana da geldi General Mobile yazısından sonra android işareti anlık geliyordu ve telefon açılmıyordu.Batarya takılı olarak denedim bende,ses açma tuşuna basılı tutarken kabloyu takıyorsunuz GM yazısından 1 saniye sonra ekran koyu gri oluyor.Ardından işleme başşlayabilirsiniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
aynı sorunlu telefon bana da geldi General Mobile yazısından sonra android işareti anlık geliyordu ve telefon açılmıyordu.Batarya takılı olarak denedim bende,ses açma tuşuna basılı tutarken kabloyu takıyorsunuz GM yazısından 1 saniye sonra ekran koyu gri oluyor.Ardından işleme başşlayabilirsiniz.

:alkis:

• Beğen
Tepkiler: sedosi21

Efkeyt

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2018
1
1
3
26
Uzun uğraşlar sonucunda aynı şekilde çözdüm sorunumu :D Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: sedosi21

serdar1820

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eki 2018
1
0
1
34
bendede çift simli var yhapamadım aynı hata bendede var ama qfil programını nasıl kullanıcam yardım edermisiniz telefon açılmıyor

Hasanozcan

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Nis 2019
2
0
1
29
Bilgisayarınıza Qfil yazılımını kuruyorsunuz. Sonra ilgili linkten yazılımı indiriyorsunuz. Qfil programından, gerekli yerlere yazılımı gösteriyorsunuz. Sonra cihazın bataryasını çıkartıyorsunuz. Ve (herhalde) V- tuşuna ve power tuşuna basılı tutarak usb kabloyu takıyorsunuz. Programda QLoader ile başlayan bir bağlantı ile cihaz bilgisayara bağlanması gerekiyor. V+ ve power da olabilir. Deneyerek tesbit ediniz. Ama mutlaka batarya sökülü olmalıdır. eğer herşey tamam ise Download butonuna basınız ve yazılımı başlatınız. Biraz zaman alabilir. Sonra usbyi çekiniz ve yaklaşık 3-5 dakika bekleyiniz. Sonra bataryayı takıp power tuşuna cihaz açılana kadar basılı tutunuz. Cihazda donanımsal sorun yok ise açılacaktır.
peki bu indirdigimiz yazılımı acarken sifre istiyor o ne

Nerde

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2019
1
0
1
27
Bilgisayarınıza Qfil yazılımını kuruyorsunuz. Sonra ilgili linkten yazılımı indiriyorsunuz. Qfil programından, gerekli yerlere yazılımı gösteriyorsunuz. Sonra cihazın bataryasını çıkartıyorsunuz. Ve (herhalde) V- tuşuna ve power tuşuna basılı tutarak usb kabloyu takıyorsunuz. Programda QLoader ile başlayan bir bağlantı ile cihaz bilgisayara bağlanması gerekiyor. V+ ve power da olabilir. Deneyerek tesbit ediniz. Ama mutlaka batarya sökülü olmalıdır. eğer herşey tamam ise Download butonuna basınız ve yazılımı başlatınız. Biraz zaman alabilir. Sonra usbyi çekiniz ve yaklaşık 3-5 dakika bekleyiniz. Sonra bataryayı takıp power tuşuna cihaz açılana kadar basılı tutunuz. Cihazda donanımsal sorun yok ise açılacaktır.
DENENDİ ÇALIŞIYOR 21.04.2019 TEŞEKKÜRLER BRO :)

nhT47

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2020
3
0
1
28
Gerekli yer derken? Çok şifreli konuşuyorsunuz :) Yardım edebilir misin?

Moderatör tarafında düzenlendi: