Çözüldü General Mobile 4G IMEI Tamir

Meta başlık: General Mobile 4G IMEI Tamir

Meta açıklama: General Mobile 4G IMEI Tamir

Yazdır

protech

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Tem 2018
2
0
1
44
sn administrator Paradox inanın ben formlar nasıl kullanılıyor konu nasıl açılıyor bilmiyorum onun için şifre sordum konuda yazıyor cvp ı geldi ama konu nerde nasıl girilir inanın bilmiyorum

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
sn administrator Paradox inanın ben formlar nasıl kullanılıyor konu nasıl açılıyor bilmiyorum onun için şifre sordum konuda yazıyor cvp ı geldi ama konu nerde nasıl girilir inanın bilmiyorum
Mesajımın altında bulunan 1 - 2 - 3 yazan kutucuklardan 1'e tıklayarak konuya geçiş sağlayabilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

caddemobil

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eki 2017
1
0
1
37
fabrika yazılımı forumda mevcut doğrudur.bunu yüklemek için qfil programında gerekli dosyaları seçiyoruz.telefonu ses açma tuşuna basarken usb ile pc ye bağlıyoruz. download diyoruz ve download success yazınca cihazı açıyoruz.direk fabrika test menusu gelecek.
daha sonra imei write tool u açıp cihazı tekrar pc ye bağlıyoruz.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
fabrika yazılımı forumda mevcut doğrudur.bunu yüklemek için qfil programında gerekli dosyaları seçiyoruz.telefonu ses açma tuşuna basarken usb ile pc ye bağlıyoruz. download diyoruz ve download success yazınca cihazı açıyoruz.direk fabrika test menusu gelecek.
daha sonra imei write tool u açıp cihazı tekrar pc ye bağlıyoruz.

Yorumunuzun düzenlemeden önceki halini gördüm.
Hiç hoş değildi.
Sanırım sorununuzu çözmüşsünüz.
Geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arif54

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
24
7
3
32
özbekistas dan gelme G.M 4G dual cihazım var.Fabrika yazılımını yükledim ekranda çizgiler çıktı. Dual yazılım yükledim. çizgiler yine aynı.Yazılım cihaza başarılı bir şekilde yükleniyor. Ancak ne yaptıysam çizgiler gitmiyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
özbekistas dan gelme G.M 4G dual cihazım var.Fabrika yazılımını yükledim ekranda çizgiler çıktı. Dual yazılım yükledim. çizgiler yine aynı.Yazılım cihaza başarılı bir şekilde yükleniyor. Ancak ne yaptıysam çizgiler gitmiyor.

Yazılım yükleme işleminden önce böyle cihazın ekranında çizgiler yoktu değil mi?
Cihazınıza buradan bir yazılım yükleyebilir misiniz?

arif54

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
24
7
3
32
Yok normal bir şekilde çalışıyordu. Ne olduysa yazılımdan sonra oldu.Tüm yazılımları denedim ama yine değişen birşey olmadı.Çözümü ekran değiştirerek buldum artık :( :/

cihankaya

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
3
0
1
34
merhaba
cihaza fabrika yazılımını yükledim ekranda geldi fakat şöyle bir sorunum var cihaz tek imei fakat rw tool 1.1'i açtığımda 2 tane imei görünüyor ikinciye ne yazmam gerekiyor
edit : write dedigimde ise port hatası veriyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba
cihaza fabrika yazılımını yükledim ekranda geldi fakat şöyle bir sorunum var cihaz tek imei fakat rw tool 1.1'i açtığımda 2 tane imei görünüyor ikinciye ne yazmam gerekiyor
edit : write dedigimde ise port hatası veriyor

Siz cihazınıza fabrika yazılımı değil de, normal yazılım yüklemelisiniz.
Fabrika yazılımı günlük kullanım için uygun değildir.
Fabrika yazılımı, cihazları ayağa kaldırmak için kullanılmaktadır.
Cihaz ayağa kalktıktan sonra cihaza Stock Rom yüklemesi yapmak gerekmektedir.
IMEI Repair programında iki farklı IMEI girişi varsa ve sizin cihazınız tek hatlı ise, sadece bir IMEI bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.

cihankaya

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
3
0
1
34
hocam şimdi şöyle cihaz zaten çalışıyordu. ben imei için fabrika yazılımını yüklüyorum bahsedilen servis ekranına geliyor ancak imei yazma programında port hatası veriyor. sıkıntım bu. hadi bunuda geçtim imei'dende vazgeçtim cihaza kaç tane yazılım attıysam menuye gelsin diye açılışta dönüp duruyor factoryde yapdım aynı kaç gündür cihazın menüsünede gelemiyorum imeide atamıyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam şimdi şöyle cihaz zaten çalışıyordu. ben imei için fabrika yazılımını yüklüyorum bahsedilen servis ekranına geliyor ancak imei yazma programında port hatası veriyor. sıkıntım bu. hadi bunuda geçtim imei'dende vazgeçtim cihaza kaç tane yazılım attıysam menuye gelsin diye açılışta dönüp duruyor factoryde yapdım aynı kaç gündür cihazın menüsünede gelemiyorum imeide atamıyorum

Telefonlardan çok anlamıyorum.
Konu hakkında daha bilgili biri umarım size yardımcı olur.