Stock Rom General Mobile 5 Single - Dual Temmuz Ayı Stock Rom Android 7.1.1 (NLC17F)

• Konbuyu başlatan Master
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 5K

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlk Defa Yükleyecekler
1. Bootloader ekranını açmak için Ses Kısma + Güç Tuşuna basılı tutun.

2. Yükleme dosyasını açtığınızda "waiting device" yazıyor ise Aygıt yöneticisine girin ve 'Android' yazan driver'ı bulun.
3. Driver güncelleştirmesine basın alttaki seçeneği 2 kez işaretleyin. Daha sonra gelen ekrandan ADB Interface'i seçin.
Rom dosyasını indirmek için:

frklkn

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2018
2
0
1
36
Paylaşım için teşekkürler fakat yükledim yazılımı gm 4g ye 2017 temmuz diyor. 2018 temmuz veya ağustos mevcut mudur elinizde

frklkn

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2018
2
0
1
36
Teşekkükler. iyi çalışmalar. olur da bulabilirseniz çok memnun olurum.

cephastanesitest

Üye
Kayıtlı üye
7 Ağu 2018
32
2
8
30
başkan teşekkür ederiz ama dosya boyutu yüksek diyor indirmeye izin vermiyor bunun önüne nasıl geçiyorsunuz ? dosyayı indiremedik

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
başkan teşekkür ederiz ama dosya boyutu yüksek diyor indirmeye izin vermiyor bunun önüne nasıl geçiyorsunuz ? dosyayı indiremedik

Bir Mega hesabı açınız.
Daha sonra dosyaları hesabınıza kaydediniz.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarınıza Mega Sync yükleyiniz ve dosyaların inmesini bekleyiniz.

• Beğen
Tepkiler: cephastanesitest

zed13

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2020
9
1
3
30
burada verilen yöntemle rom atarsam dokunmatik bozulur mu ? ekranı yeni yaptırdım 5 d dual room yüklemişim yanlış yüklemişim, normalde tek hat singel rom yüklmem gerekiyor fakat dokunmatik bozulacak diye korkuyorum...

Dayanamadım denedim ama program sürekli hata verdi yükleme yapmadı.

Son düzenleme:

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
burada verilen yöntemle rom atarsam dokunmatik bozulur mu ? ekranı yeni yaptırdım 5 d dual room yüklemişim yanlış yüklemişim, normalde tek hat singel rom yüklmem gerekiyor fakat dokunmatik bozulacak diye korkuyorum...

Dayanamadım denedim ama program sürekli hata verdi yükleme yapmadı.
yazılımla ekran bozulması ne alaka? :D