Stock Rom General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

Meta başlık: General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

Meta açıklama: General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

isimsiz485

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Nis 2018
1
0
1
24
Merhaba bu romu telefonun boot menusunden mi kuracağız yoksa flash tool ile mi ? Flash tool ise anlatımıyla ilgili bir linke yönlendirirseniz sevinirim.

ylcn.gvnc

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2018
1
0
1
20
Abi video yokmu ya izleyebilecegimiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

vol1237

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2018
6
1
3
43
Merhabalar. Telefonuma custom rom atarken fastboot mod da kaldı. işin kötü yanı telefonum usb driverlerı da görmüyor. gm d elite için usb driver varmı acaba? Qualcom_Driver_V1.1.0.0. işe yaramıyor.

• Beğen
Tepkiler: hackteam

hackteam

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2018
12
0
1
30
Merhabalar. Telefonuma custom rom atarken fastboot mod da kaldı. işin kötü yanı telefonum usb driverlerı da görmüyor. gm d elite için usb driver varmı acaba? Qualcom_Driver_V1.1.0.0. işe yaramıyor.
Kardeşim bendede aynı sorun var sorunu çözersen banada yazarmısın çözümünü

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Kardeşim bendede aynı sorun var sorunu çözersen banada yazarmısın çözümünü

Custom rom atarken brick olmuş sanırım.
Fastboot modun da pc tanımıyor ise, tüm driverları kaldırın tekrar kurun.
1.mesajda ki stock rom kurma işlemini uygulayın cihaz düzelecektir.

• Beğen
Tepkiler: schalke84

hackteam

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2018
12
0
1
30
Evet pc tanımıyor qnqc de görmüyor diğer driverlarda görmüyor telefonu bu modda görebilecek bi driver varmı sizde önerebileceğiniz acaba

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: schalke84

hackteam

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2018
12
0
1
30
peki windows 10 kullanıyorum bunla alakalı herhangi bi sorun teşkil edermi acaba ?

vol1237

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2018
6
1
3
43
Malesef hiç biri çözüm olmadı. telefon sürücülerini kurduğum halde aşağıdaki gibi görüyor telefonu. Ancak GNQC programında elefon sürücülerini görmediği için stock rom atamıyorum. Telefonda açıldığı zaman fastboot modda takılı kaldığı için power+sesaçma tuş kombinasyonuda işe yaramıyor. Soft brick olduk. nasıl çözeceğiz bir yol gösterecek olan yok mu? General mobile discovery elite 32gb telefon

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    114.9 KB · Görüntüleme: 15

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Malesef hiç biri çözüm olmadı. telefon sürücülerini kurduğum halde aşağıdaki gibi görüyor telefonu. Ancak GNQC programında elefon sürücülerini görmediği için stock rom atamıyorum. Telefonda açıldığı zaman fastboot modda takılı kaldığı için power+sesaçma tuş kombinasyonuda işe yaramıyor. Soft brick olduk. nasıl çözeceğiz bir yol gösterecek olan yok mu? General mobile discovery elite 32gb telefon

Kardeşim fastboot modunda iken cihaz eğer tepki veriyor ise,
" fastboot oem edl " bu kodu yazıp aygıt yöneticisine bakar mısın ?
Qualcomm olarak tanıması lazım.

vol1237

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2018
6
1
3
43
Kardeşim fastboot modunda iken cihaz eğer tepki veriyor ise,
" fastboot oem edl " bu kodu yazıp aygıt yöneticisine bakar mısın ?
Qualcomm olarak tanıması lazım.
Telefonu açınca general mobile yazısı çıkıp fastboot modda kalıyor. Yani bu kısımda kodu yazabileceğim herhangi bir yer yok. ( ya da nereye yazmalıyım ?) Normalde power+sesaçma tuş kombinasyonu ile recovery ekranına geçebiliyordum şimdi malesef direkt fastbood modda kalıyorum.

Sorunun sebebini tekrar anlatayım bu arada: recovery-twrp3.0.2-20160515-0351-trzpro.img ve rush programı ile sd karta attığım miui romu kuracaktım güya ama sonrasında durum bu şekilde kaldı.

Ekli dosyalar

• fastbood.png
    fastbood.png
    474.7 KB · Görüntüleme: 7