Çözüldü General Mobile Discovery II IMEI Tamiri

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam, MTK modda denediniz mi? Ben genelde MTK işlemcili telefonları MTK modda root ile uğraşmadan yapmayı tercih ediyorum.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Genelde Meta modda yapıyorum. Hiç birine yapmamazlık etmedi.

Umitt67

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2018
5
2
3
27
İyi günler. Bu programı nereden temin edebilirim gm 5 imei sorununu düzeltmem lazım. Bi kaç yere baktım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Konusu açılan cihazla ilgili yorum değil ama anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İyi günler. Bu programı nereden temin edebilirim gm 5 imei sorununu düzeltmem lazım. Bi kaç yere baktım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Konusu açılan cihazla ilgili yorum değil ama anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
Google'da uni Android Tool diye arayın.

• Beğen
Tepkiler: Umitt67

Umitt67

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2018
5
2
3
27
Araştırdım buldum. 49.99 $'lık bir ücreti var tek seferlik kullanacağım için ve öğrenci olduğum bu ücreti karşılama imkanım yok. Ücretsiz bir şekilde tek seferlik kullanma ihtimalim var mı bunu öğrenmek istiyorum. Konunuzu kirlettiğim için özür dilerim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Araştırdım buldum. 49.99 $'lık bir ücreti var tek seferlik kullanacağım için ve öğrenci olduğum bu ücreti karşılama imkanım yok. Ücretsiz bir şekilde tek seferlik kullanma ihtimalim var mı bunu öğrenmek istiyorum. Konunuzu kirlettiğim için özür dilerim.
Cihazınızın imei onarımı için bu araca gerek yok. Cihazınız modeli konudaki cihaz dimi?

Umitt67

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2018
5
2
3
27
Maalesef değil. Gm 5 android one cihazına yapmaya çalışıyorum. Yüzlerce forum ve binlerce konudaki çözümleri denedim hiç biri olmadı. Bi kaç foruma kayıt olup konu da açtım fakat bu forum kadar bişeyler anlatmaya bilgi vermeye çalışan bi yer bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Maalesef değil. Gm 5 android one cihazına yapmaya çalışıyorum. Yüzlerce forum ve binlerce konudaki çözümleri denedim hiç biri olmadı. Bi kaç foruma kayıt olup konu da açtım fakat bu forum kadar bişeyler anlatmaya bilgi vermeye çalışan bi yer bulamadım.
bizzat kendim yaptım ve paylaştım.

Umitt67

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2018
5
2
3
27
Konunuz özel üyelere açık yanlış görmediysem. Özel üye olmak için belirtilen forum kurallarına uygun 50 konuyu kısa sürede açamayacağım için bu çözümden yararlanamayacağım galiba. Hepimiz için değerli olan zamanımızı daha fazla boşa harcamama taraftarıyım tekrardan anlayışınız için teşekkür ederim. İyi forumlar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Konunuz özel üyelere açık yanlış görmediysem. Özel üye olmak için belirtilen forum kurallarına uygun 50 konuyu kısa sürede açamayacağım için bu çözümden yararlanamayacağım galiba. Hepimiz için değerli olan zamanımızı daha fazla boşa harcamama taraftarıyım tekrardan anlayışınız için teşekkür ederim. İyi forumlar

Rica ederim. General Mobile bölümünde benim konuma benzer konular var. İmei tamiri için bakabilirsiniz. Tüm üyelere açık konularda var.

Umitt67

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2018
5
2
3
27
Baştan belirttiğim gibi bir çok konu forum denedim 2 günden beri acayip yoruldum. Kesin sonuç alınan bir şey olmadıkça cihazımı fazla kurcalamak istemiyorum. Bi kaç konuya bakıp kafama yatan olursa denerim. İlgilendiğiniz için tekrardan teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

BAKCELL

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2017
1
0
1
44
herkese selam arkadaslar bu model telefon kimin elinde var suanda acil yardimi lazim bana