Stock Rom General Mobile e-Tab 3 Rom 2014.05.30 Tarım Bakanlığı

Meta başlık: General Mobile e-Tab 3 Rom 2014.05.30 Tarım Bakanlığ

Meta açıklama: General Mobile e-Tab 3 Rom 2014.05.30 Tarım Bakanlığ

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
General Mobile e-Tab 3
2014.05.30
Tarım Bakanlığı
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
General Mobile e-Tab 3 2014.05.30 Tarım Bakanlığı Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

Evci52

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2017
2
0
1
41
Android sürümü kaç acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evci52

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2017
2
0
1
41
Android 4.2.2
ETAB3_20140530_V1.0.5

Muhtemelen bu yazılım, cihazınızın üzerinde yüklü gelen yazılım olabilir.
Android 4.2.2 var üzerinde yükseltmek istiyorum güncelleme yok
Buna umut bağlamıştım ama buda aynıysa gerek kalmadı boşa yüklemekle uğraşmayım o zaman

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Android 4.2.2 var üzerinde yükseltmek istiyorum güncelleme yok
Buna umut bağlamıştım ama buda aynıysa gerek kalmadı boşa yüklemekle uğraşmayım o zaman

Nasıl olsa cihazın orijinal yazılımı mevcut.
Cihazınızla aynı özelliklere sahip cihazların güncel yazılımlarını cihazınızda deneyebilirsiniz.
Belki tam uyumlu bir yazılım bulabilirsiniz.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.

mcdjkrizantem

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ağu 2017
2
0
1
39
merhabalar bu cihazın normal kullanım için romu mevcutmu 1yıl kullanıldı işleri bitti ve şuan atıl durumda hepsi.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar bu cihazın normal kullanım için romu mevcutmu 1yıl kullanıldı işleri bitti ve şuan atıl durumda hepsi.

Bildiğim kadarıyla ne yazık ki mevcut değil.
Cihaz yazılımının nesi var?
Google Play mı yüklü değil yoksa kısıtlamalar mı var?

Yazılımı parçalayıp baktım, yanılmıyorsam bu cihazda Google Play var.

mcdjkrizantem

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ağu 2017
2
0
1
39
Üzerinde yüklü olan Tarım Bakanlığı'nın kendi uygulaması haricinde hiç bir şey çalışmıyor mdm kısıtlaması var

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üzerinde yüklü olan Tarım Bakanlığı'nın kendi uygulaması haricinde hiç bir şey çalışmıyor mdm kısıtlaması var

Elimde bu cihazdan olsaydı sizin için bir hazırlayabilirdim.
Lakin ne yazık ki yok.
Diğer General Mobile cihazlardaki gibi MDM kaldırma işlemlerini yapmayı denediniz mi?
Aşağıda bir video var, izlemeniz faydalı olabilir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

badsoft

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
hocam bu tablet Positivo T1060 aynı ama rom bulamadım mdm yi en sonunda gectim , mdm gecmek için aktivasyon ekranında tableti kitle .uyusun tablet sonra uyandır kilit acmanın yan tarafında + işareti var ordan gmail hesabı ekle var ora ya tıklayınca google hesabı isteyecektir ileri dediğinde wifi bagla cıkacaktır wifiye baglanmadan sol üste geri tusu var geri deyip geliştiriyici seceneklerini acıyorsun geri kalanı etab 4 gibi sadece uygulama kaldırmada sadece cihaz yöneticisini mobegenie ile kaldıracaksınız başka birşeye dokunmayın. tarım bakanlığıyla alakası kesiliyor format atsanda mdm istemiyor .

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam bu tablet Positivo T1060 aynı ama rom bulamadım mdm yi en sonunda gectim , mdm gecmek için aktivasyon ekranında tableti kitle .uyusun tablet sonra uyandır kilit acmanın yan tarafında + işareti var ordan gmail hesabı ekle var ora ya tıklayınca google hesabı isteyecektir ileri dediğinde wifi bagla cıkacaktır wifiye baglanmadan sol üste geri tusu var geri deyip geliştiriyici seceneklerini acıyorsun geri kalanı etab 4 gibi sadece uygulama kaldırmada sadece cihaz yöneticisini mobegenie ile kaldıracaksınız başka birşeye dokunmayın. tarım bakanlığıyla alakası kesiliyor format atsanda mdm istemiyor .

:tsk:

Ayrıca Positivo T1060 yazılımı mevcut.
Deneyebilir misiniz?

badsoft

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
Hocam bem tamirciyim mdm yi geçtim tableti sahibine teslim ettim ,tabletin sahibi bu cihazların cöp oldugunu söylüyordu , tarım bakanlığında calısan coğu kişide varmıs illaki bi tane daha gelir verdiğin yazılımı kaydedicem denerim sonucu buraya yazarım , ama zatwn sıkıntı mdm aktivasyondaymıs yukarda tarif ettiğim gibi geçebilirler ,

badsoft

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
Bu arada ben bu linki buldum daha once ama dowland vermiyor üye bile oldum siteye vermedi dowland istersen sen bi indir meyi dene hocam

badsoft

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
senin verdiğin rom işe yarıyor zaten benim söylediğim gibide mdm gercerlerse gerek kalmaz roma

camur01

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Kas 2018
1
0
1
38
mobogeneyi yüklememe rağmen gerekli dosyaları silemiyorum hata veriyor.acaba yardımcı olabilirmisiniz. tarım bakanlığı etab 3 tablet

badsoft

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
mobogeneyi yüklememe rağmen gerekli dosyaları silemiyorum hata veriyor.acaba yardımcı olabilirmisiniz. tarım bakanlığı etab 3 tablet
mobegenie 2.2 sürümünü kulalanacaksınız ve rootu kontrol et ( ben yukarda eksık yazmısım kingo root ile rootlucaksın gelistirici seceneklerını actıktan sonra )

harunoztufek

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2019
1
0
1
38
üstad bunun bir videosu varmı bizdeki boot menüsü hiç alakası yok e-tab4 ile