Çözüldü General Mobile e-Tab 3 Root Lazım

• Konbuyu başlatan bashir
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 7K
 Yazdır

asi283

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2017
2
0
1
39
etab 4 de olan dosyalar etab 3 de yokki sadece cihaz yonetimi var

Tokerrafet

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2019
2
0
1
31
King root ile root attım ancak gerçek manada twrp kuramadım etap 3 hafıza kartı gömülü sanırım cihazı etap 4 ve 5 gibi bootloader veya recovery modda açmak imkansız şu an cihaz kullanılabilir ama eba sürümü Android 5 ve üzeri istediği için etap 3 çalışmıyor çalıştırabilmek için twrp yüklemek gerek

Jaxxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2020
3
0
1
Kingo root programını tesadüf sonucu denemeyle bu sefer işe yaradı root işlemi gerçekleşti. Mobogene 2.2 ve programıyla sistem dosyalarından "Cihaz Yöneticisi ve Kokpitinstaller" dosyalarını kaldırmayı başardım. Zaten Mdm/Mtdm gibi diğer E-tab serilerinde gözüken dosyalar bunda yok, gözükmüyor. Dolayısıyla tablet açısında bakanlığın animasyonlu logosunu kaldıramadım ama en azından root'lu bir tablet elde etmiş oldum.
İlk denemenizde tablet açılışında donma yaşandı. Tekrar bir recovery reset'iyle tablet açıldı. Yani tutarlı bir çözümü olmasa da kullanabileceğim bir tablet elde edebildim.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kingo root programını tesadüf sonucu denemeyle bu sefer işe yaradı root işlemi gerçekleşti. Mobogene 2.2 ve programıyla sistem dosyalarından "Cihaz Yöneticisi ve Kokpitinstaller" dosyalarını kaldırmayı başardım. Zaten Mdm/Mtdm gibi diğer E-tab serilerinde gözüken dosyalar bunda yok, gözükmüyor. Dolayısıyla tablet açısında bakanlığın animasyonlu logosunu kaldıramadım ama en azından root'lu bir tablet elde etmiş oldum.
İlk denemenizde tablet açılışında donma yaşandı. Tekrar bir recovery reset'iyle tablet açıldı. Yani tutarlı bir çözümü olmasa da kullanabileceğim bir tablet elde edebildim.

Geçmiş olsun.