Çözüldü General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da Kalan Tabletleri Kurtarma

Meta başlık: General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da Kalan Tabletleri Kurtarma

Meta açıklama: General Mobile e-Tab 4 Fastboot Mod'da Kalan Tabletleri Kurtarma

Yazdır

ysronalir

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2020
1
0
1
24
Adb fastboot sürücülerinin linkini değiştirir yada nasil yuklenecegini anlatirmisin yukleyemedim de litfen

hakansamsun55

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ağu 2020
1
0
1
38
İyi günler. E tab 4 tablet fastboot mode kaldı. tablet açamıyorum. adb yükleyip kapalı iken komut işlemlerini yaptım ama ilerlemiyor. Ayrıca tableti android 1.0 olarak görünüyor. ne yapabiliriz

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    43.6 KB · Görüntüleme: 22

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İyi günler. E tab 4 tablet fastboot mode kaldı. tablet açamıyorum. adb yükleyip kapalı iken komut işlemlerini yaptım ama ilerlemiyor. Ayrıca tableti android 1.0 olarak görünüyor. ne yapabiliriz

Yükleme işlemi sırasında cihazınızın kapalı olması lazım.
Ekran alıntısından anladığım kadarıyla cihazınız kendi kendine açılıyormuş gibi yapıyor sanırım.
Bu ekranda güç tuşuna otuz saniye kadar basılı tutabilir misiniz?

sorucuuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Eyl 2020
1
0
1
22
merhaba bir sorum olacak ben bunu yaptım ama kendi romumla yaptım ve şimdide recovery mode ye girmiyor ve format da atamıyorum internete bağlanmıyor tablet bunu nasıl çözerim lütfen yardımcı olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mobilklup80

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eki 2020
1
0
1
25
suruculerı kurdum ama usb hata ayıklama acık olmadıgı ıcın waıtıng for devıces dıyor

yanlızkurt52

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2019
2
0
1
24
ben hiç anlamadım bunlardan ne demek istediğini nasıl kurulacağını
powershell penceresini buradan açın diyo ona basıyorum kodu yazıyorum hata diyor

Baturemr

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2020
1
0
1
28
Merhaba, gerekli programı kurdum. ilk komutu yazdıktan sonra '< waiting for device >' kısmında kalıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Ademsen

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ara 2020
1
0
1
20
Bende komut sistemini aç yok powersheel penceresini burda açın var (fastboot oem unlock willow_2013) komutunu verince bu hatayı veriyor :
fastboot : The term 'fastboot' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. C
heck the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ fastboot oem unlock willow_2013
+ ~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (fastboot:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException

Suggestion [3,General]: The command fastboot was not found, but does exist in the current location. Windows PowerShell does not load commands from the current location by default. If you trust this command, instead type: ".\fastboot". See "get-help about_Command_Precedence" for more details.
PS C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>

vfidan

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2020
1
0
1
62
merhabalar.
general mobile tab4 tableti fastbood modunda çıkmak için anlatılanları uygulama çalışıyorum ama ekrana "waiting for any device"yazısı çıkıyor cihaz bekleniyor gibi bir şey diyor sanırım.bunun çözümü nasıl olabilir.tesekürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

UP85

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 May 2021
2
0
1
26
merhabalar
öncelikle herşeyi indirdim ve kurulumunu yaptım fakat kurduktan sonra ilk kodu yazdıktan sonra waiting for devica
diyip kalıyor tablet kapalıykende açıkkende denedim fakat hala fastboot mod yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

fatihluckyqz

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2021
1
0
1
18
merhabalar
öncelikle herşeyi indirdim ve kurulumunu yaptım fakat kurduktan sonra ilk kodu yazdıktan sonra waiting for devica
diyip kalıyor tablet kapalıykende açıkkende denedim fakat hala fastboot mod yazıyor yardımcı olursanız sevinirim
aygıt yöneticisini aç reis orada android 1 yazan cihaz var ona sağ tıkla sürücüyü güncelleştir tıkla sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara ya tıkla bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver e tıla diskte var a tıkla gözata tıkla
indirdiğin dosyayı rardan çıkarttığın yerin içinde android_winusb olana tıkla tamam de iler ileri de yüklesin sonra cmd deki işlemlerde waiting for device yazmaz knk bahsettiğim