General Mobile e-Tab 4 İkincil Ekran Ayarı Değişimi Sonucu Kitlenmesi

Yazdır

murtaza55

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Eki 2018
2
0
1
24
arkadaşlar tablet çöznürlüğü belki ayarlardan artar diye bakıyordum ikincil ekran ayarı vardı onu değiştirdim en yüksek yaptım sonra tablet sürekli kapanıp kapanıp açılmaya başladı , general mobil yazısı geliyor dönüyor sonra tekrar kapanıp aynı şey oluyor , recovery menuden format atmayı da denedim düzelmedi .ne yapıcam acil düzeltmem lazım dersi bundan çalışıyorum...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum.
Cihazı fabrika ayarlarına çekmenize rağmen sorun düzelmiyorsa, donanım kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yüklemesi yapmanız belki sorununuzu çözebilir.

murtaza55

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Eki 2018
2
0
1
24
Böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum.
Cihazı fabrika ayarlarına çekmenize rağmen sorun düzelmiyorsa, donanım kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yüklemesi yapmanız belki sorununuzu çözebilir.
cihazı en başa döndürdüm tekrar rootladım , ama rahat duramadım gittim rom atmaya çalıştım etabfatihhack diye bi rom attım adb ile , şimdide tablet yalnızca twrp ye giriyor no OS yazıyor.PC ye taktıgımda depolama alanı bomboş bütün herşey silinmiş bunun çözümü nedir ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
cihazı en başa döndürdüm tekrar rootladım , ama rahat duramadım gittim rom atmaya çalıştım etabfatihhack diye bi rom attım adb ile , şimdide tablet yalnızca twrp ye giriyor no OS yazıyor.PC ye taktıgımda depolama alanı bomboş bütün herşey silinmiş bunun çözümü nedir ?

cihazınıza cihazınızın orijinal yazılımını yükleyiniz.