General Mobile e-Tab 4 MDM Yazılımı Bilgisi

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
General Mobile e-Tab 4
MDM Yazılımı Bilgisi

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Döküman indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Uyarı:
Bu cihazın 3 farklı versiyonu bulunmaktadır.
Cihaz versiyonları dağıtıldıkları okullara göre farklılık göstermektedir.
Cihaz versiyonunuzu öğrenmek için bu konudan faydalanabilirsiniz.

Sunum içeriği:
General Mobile e-Tab 4 MDM Yazılımı Bilgisi

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

bilgin

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2017
2
0
1
38
hay ağziniza sağlik ben şuanda indirdim hiç bir problem yok teşekürler

yanlızkurt52

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2019
2
0
1
24
benim tablet general mobile yazısının altında fasboot mode yazıyor öyle kalıyor recovery mode geçmiyor

nevzat.yelli

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ara 2020
5
0
1
53
e tab 4 e meraktan twrp yükledim ama çıktığımda fastboot modunda açıldı buradaki bilgileri takip ederek fastboot kilidini açtım ama yine twrp ile açıldı flash bellekle orjinal recovery imaj dosyasını attım ama başlattığımda genaral mobil yazısı ve altta açık kilit çıkıyor. Recovery yede girmiyor, yapabileceğim bir şey varmı ? Lütfen yardımcı olurmusunuz çok araştırdım bu konuda bir şey bulamadım...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
e tab 4 e meraktan twrp yükledim ama çıktığımda fastboot modunda açıldı buradaki bilgileri takip ederek fastboot kilidini açtım ama yine twrp ile açıldı flash bellekle orjinal recovery imaj dosyasını attım ama başlattığımda genaral mobil yazısı ve altta açık kilit çıkıyor. Recovery yede girmiyor, yapabileceğim bir şey varmı ? Lütfen yardımcı olurmusunuz çok araştırdım bu konuda bir şey bulamadım...

Yüklediğiniz Custom Recovery cihazınızla uyumsuz olabilir.
yazılımı yüklemeyi denediniz mi?

nevzat.yelli

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ara 2020
5
0
1
53
Yüklediğiniz Custom Recovery cihazınızla uyumsuz olabilir.
yazılımı yüklemeyi denediniz mi?
Cevap yazdığınız için teşekkür ederim ama artık tablet fastbootta açılmadığı için komutlarıma cevap vermiyor. GENARAL MOBİLE yazısı ve altta açık kilit çıkıyor. O dediğiniz Custom Recovery dosyasını tablete nasıl atıp çalıştırabilirim. Nasıl yapmaya çalıştığımı yazayım. Minimal ADB and Fastboot u kuruyorum sonra kurulu dosyayı bulup içine recovery .img dosyasını atıyorum. Komut satırına( fastboot flash recovery recovery.img)yazıp entere basıyorum. Hiç birşey olmuyor. Önce twrp açıldığında o şekilde atmıştım ama tablette altta kilidin yanında FASTBOOT MODE yazıyordu şimdi sadece açık kilit var. Biraz uzun oldu ama yardımcı olabilirseniz sevinirim. İndirdiğim Custom Recovery dosyasını tablete nasıl atıp çalıştırabilirim. Bir çözümü yoksa onuda öğreneyimde daha fazla araştırmayayım, tableti atayım. Şimdiden teşekkür ederim...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cevap yazdığınız için teşekkür ederim ama artık tablet fastbootta açılmadığı için komutlarıma cevap vermiyor. GENARAL MOBİLE yazısı ve altta açık kilit çıkıyor. O dediğiniz Custom Recovery dosyasını tablete nasıl atıp çalıştırabilirim. Nasıl yapmaya çalıştığımı yazayım. Minimal ADB and Fastboot u kuruyorum sonra kurulu dosyayı bulup içine recovery .img dosyasını atıyorum. Komut satırına( fastboot flash recovery recovery.img)yazıp entere basıyorum. Hiç birşey olmuyor. Önce twrp açıldığında o şekilde atmıştım ama tablette altta kilidin yanında FASTBOOT MODE yazıyordu şimdi sadece açık kilit var. Biraz uzun oldu ama yardımcı olabilirseniz sevinirim. İndirdiğim Custom Recovery dosyasını tablete nasıl atıp çalıştırabilirim. Bir çözümü yoksa onuda öğreneyimde daha fazla araştırmayayım, tableti atayım. Şimdiden teşekkür ederim...

Cihazın yazılımları yanımda değil.
Nasipse gün içerisinde yazılımlara bir bakacağım.

• Beğen
Tepkiler: nevzat.yelli

nevzat.yelli

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ara 2020
5
0
1
53
teşekkür ederim. bilgisayarda adb den komut (adb reboot recovery recovery.img) yazdığımda (error: no devices/emulators found) hatası veriyor. Değişik kablolarla denedim olmadı. Acaba Minimal adb fastboot program ı uyumsuz olabilirmi? adb-setup 1.3 de yes lerle driver sürücüsüde kuruluyor ama yinede olmuyor.

nevzat.yelli

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ara 2020
5
0
1
53
teşekkür ederim. bilgisayarda adb den komut (adb reboot recovery recovery.img) yazdığımda (error: no devices/emulators found) hatası veriyor. Değişik kablolarla denedim olmadı. Acaba Minimal adb fastboot program ı uyumsuz olabilirmi? adb-setup 1.3 de yes lerle driver sürücüsüde kuruluyor ama yinede olmuyor. Tabletin kablosunu taktığımda bilgisayar görüyor sesde geliyor. (e tab4 )sorunun çözümü yoksa söküp bataryayı başka şeyde kullanmayı düşünüyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
teşekkür ederim. bilgisayarda adb den komut (adb reboot recovery recovery.img) yazdığımda (error: no devices/emulators found) hatası veriyor. Değişik kablolarla denedim olmadı. Acaba Minimal adb fastboot program ı uyumsuz olabilirmi? adb-setup 1.3 de yes lerle driver sürücüsüde kuruluyor ama yinede olmuyor. Tabletin kablosunu taktığımda bilgisayar görüyor sesde geliyor. (e tab4 )sorunun çözümü yoksa söküp bataryayı başka şeyde kullanmayı düşünüyorum.

sayfanın en altında bu cihaza ait yeni yazılımların indirme bağlantıları mevcut.
Dosya içeriklerinde de ne yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde belirtilmiş.
Bir bakabilir misiniz?

nevzat.yelli

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ara 2020
5
0
1
53
teşekkür ederim ama o sayfa benim sorunumu çözmüyor. e tab 4 hiç açılmıyor recovery moduna geçmiyor. GENARAL MOBİL yazısı ve altta açık kilit çıkıyor recovery moduna geçmediği için bir şey yapamıyorum. tabledi taktığım bilgi sayardan ses geliyor tanıyor gibi görünüyor ama adb modunda cihaz yok diyor..Önce twrp yada recovery atmam lazım ki sonra formatlaması kolay. O kısım her tarafta anlatılmış zaten. Bir yerde bütün driver ları kaldırın. Yeniden adb driver yüklersem çalı şabileceği yazıyor. Onu deneyeceğim...başka bir önerisi olan varsa bekliyorum. Teşekkür eder iyi günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
teşekkür ederim ama o sayfa benim sorunumu çözmüyor. e tab 4 hiç açılmıyor recovery moduna geçmiyor. GENARAL MOBİL yazısı ve altta açık kilit çıkıyor recovery moduna geçmediği için bir şey yapamıyorum. tabledi taktığım bilgi sayardan ses geliyor tanıyor gibi görünüyor ama adb modunda cihaz yok diyor..Önce twrp yada recovery atmam lazım ki sonra formatlaması kolay. O kısım her tarafta anlatılmış zaten. Bir yerde bütün driver ları kaldırın. Yeniden adb driver yüklersem çalı şabileceği yazıyor. Onu deneyeceğim...başka bir önerisi olan varsa bekliyorum. Teşekkür eder iyi günler dilerim.

İşlemler için farklı bir bilgisayar denemeniz faydalı olabilir.
Cihaz elimde olmadığı ve cihazın durumunu bilmediğim için ne yazık ki kısıtlı önerilerde bulunabiliyorum.