Stock Rom General Mobile e-Tab 4 Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
General Mobile e-Tab 4
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Uyarı:
Bu cihazın 3 farklı versiyonu bulunmaktadır.
Cihaz versiyonları dağıtıldıkları okullara göre farklılık göstermektedir.
Cihaz versiyonunuzu öğrenmek için bulunan konudan faydalanabilirsiniz.

Sunum içeriği:
General Mobile e-Tab 4 Rom (3 Adet)
1: BTT Micro USB UDC 17
2: Infoline 30 PIN USB UDA 29
3: Infoline Micro USB UDB 14
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
Fastboot Dosyası
EFS Error Dosyası

Son düzenleme:

karakartal

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2017
2
1
3
28
merhaba sayın paradox ben bu dediğiniz işlemleri yapamıyorum çünkü tabletler kapandı ve recovery de açılmıyor 3 tabletim var ve rom atmaya çalışırken üçünü bozdum sizce bir geri dönüşü var mı?

• Beğen
Tepkiler: vkesgin37

Hmoart

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Mar 2017
5
1
3
26
BirŞey Danışıcam eTab4 Tablet var Şuan Elimde Okul Tableti değil Normal General Mobile Üretimi Yani Fatih Projesi Dışında üretilen eTab4 Yazılım Yükleme Konusunda Sorun Yaşıyorum Bu Program İle Atılabilirmi?

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
BirŞey Danışıcam eTab4 Tablet var Şuan Elimde Okul Tableti değil Normal General Mobile Üretimi Yani Fatih Projesi Dışında üretilen eTab4 Yazılım Yükleme Konusunda Sorun Yaşıyorum Bu Program İle Atılabilirmi?
Nasıl bir sorun yasıyorsun

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Bu tablet Fatih projesi dışında üretilmedi. Sadece bu proje için üretildi. Belki sizin cihaz unlock edilerek normal hale getirilen cihazlardandır. Bu yazılım, cihazınıza mdm yüklü rom yükler. Bunu tekrar unlock etmeniz gerekecektir.

kkilicbey

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
14
1
3
merhaba ThinkDownloader ı çalıştırdığımda solda sn görünüyor file find diyorum 3 rar dosyasını ayrı ayrı gösterdim firmware update dediğimde 1 - 2 sn sonra stand by diyip bekliyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
merhaba ThinkDownloader ı çalıştırdığımda solda sn görünüyor file find diyorum 3 rar dosyasını ayrı ayrı gösterdim firmware update dediğimde 1 - 2 sn sonra stand by diyip bekliyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Cihazı bağlamanız lazım. Program cihazı görmüyordur. Programda start, flash, begin gibi bir ifade gösteren düğme varsa ona basmanız ve cihazınızı bağlamanız gerekiyordur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

eriselektronik

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2017
4
1
3
36

Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum. Çözümünü Bulan Arkadaş varmı. Bilgisayarı Cihaz Görüyor Çünkü Seri numarasını okuyor Yazılım atmıyor.

sago

Üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2018
37
2
8
selam bendetablete twrp yükledim şuan twrp bölümünden çıkmıyor cihaz sadece orada kalıyor açılmıyor yazılım atıyorum genede olmuyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selam bendetablete twrp yükledim şuan twrp bölümünden çıkmıyor cihaz sadece orada kalıyor açılmıyor yazılım atıyorum genede olmuyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler

Cihazınıza TWRP üzerinden mi yazılım yüklüyorsunuz yoksa cihazın orijinal yazılımını mı yüklüyorsunuz?