Yardım General Mobile e-Tab 4 USB Yolları

braveturks

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu konunun sahibi
Arkadaşlar bilindiği üzere okul tabletlerinde aktivasyon sorunu bulunmakta. Bunu da ancak tablete yazılım atarak çözüyoruz. Fakat bazı tabletlerin usb yolları kopmuş olabiliyor. Yani şarj alıyor fakat usb görmüyor. Bu gibi durumlarda kopan yollar çekilerek sorun giderilebiliyor. Fakat bu yöntemden ben bir türlü e-Tab 4 modelinde olumlu sonuç alamadım. Diğer bir arkadaş da aynı sıkıntıdan bahsetti. Siz de durum nedir? Yol çektikten sonra usb görüyor mu?

Arkadaşlar yol çekerken aşağıda yer alan görselden yararlanıyorum.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

coban32

Özel üye
Özel üye
Üstad mavi ve siyah çizgiyle göterilen ayakları filtrenin diğer ucuna bağla daha garanti olur. Yol çektikten sonra usb çalışıyor bir kez çalışmadı ama sorun benim kullandığım bobin telindeydi.

altunhisarman

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Arkadaşlar bilindiği üzere okul tabletlerinde aktivasyon sorunu bulunmakta. Bunu da ancak tablete yazılım atarak çözüyoruz. Fakat bazı tabletlerin usb yolları kopmuş olabiliyor. Yani şarj alıyor fakat usb görmüyor. Bu gibi durumlarda kopan yollar çekilerek sorun giderilebiliyor. Fakat bu yöntemden ben bir türlü e-Tab 4 modelinde olumlu sonuç alamadım. Diğer bir arkadaş da aynı sıkıntıdan bahsetti. Siz de durum nedir? Yol çektikten sonra usb görüyor mu?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
teşekkürler

murtensss

Yeni Üye
Kayıtlı üye

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
eyvallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

emekli00

Yeni Üye
Kayıtlı üye
general mobile etab 4 soket yolları koblo çekimi ni fotograf üzeride nerele lehimlenecegini gösteren vidyo , fotograf

Son düzenleme:

emekli00

Yeni Üye
Kayıtlı üye
yardımcı olursanız teşekkür ederim

marlos2727

Yeni Üye
Kayıtlı üye
arkadaslar benımde bır sorunum var general mobıl e tab4 sarj sokerını ısıtırken arkasındakı sıyah kucuk dıyot dustu bulamadımda aynısını gorselde var bunu ne yapabılırım bu yokken sarj gostergesı veya hıcbırtepkı vermıyor tablet ama batarya yuvasına elekrık gelıyo sebebnını bılen yada nasıl cozecemızı bılen bı yazsın

Ekli dosyalar

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
arkadaslar benımde bır sorunum var general mobıl e tab4 sarj sokerını ısıtırken arkasındakı sıyah kucuk dıyot dustu bulamadımda aynısını gorselde var bunu ne yapabılırım bu yokken sarj gostergesı veya hıcbırtepkı vermıyor tablet ama batarya yuvasına elekrık gelıyo sebebnını bılen yada nasıl cozecemızı bılen bı yazsın
Aynı cihazdan bir tane bulup bakmak lazım.
Aslında cihaza da gerek yok.
Buradaki faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz sanırım.

marlos2727

Yeni Üye
Kayıtlı üye
kardesım bu terımler bana yabancı boyle cozemem cozumu bızım dılımızden anlatabılecek usta varmı resımdekı kucuk dıyot dustu onun bır yontemı var bır tqbletcı arkadas tarıf edecektı onada ulamsayorum ilk defa tab 4 tamır ettıgım ıcın cozemedım yardımlarınızı beklıyorum abıler saygılar

coban32

Özel üye
Özel üye
Usb filtresini sökmüşsün çizdiğim yerleri yol çek düzelir.

marlos2727

Yeni Üye
Kayıtlı üye
arkadaslar bilgi amaclı yazıyorum aynı sorun basına gelen olursa s3 s4 s3 mını ve benzerı cıhazlarda aynı dıyottan var taktım duzeldı cıhaz bılgınıze yınede tesekkurler.