General Mobile e-Tab 5 USB Algılamama Sorunu

• Konbuyu başlatan fhm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

fhm

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2018
5
0
1
28
merhaba forumda yeniyim konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim kusura bakmayın. elimde bir tab5 var ve rom atılmış ama wifi çalışmıyormuş bende tekrar rom atmak istedim wipe edvancedden data ve cache seçerken yanlışlıkla sytem klasörünüde sildim. ve sanırım bü yüzden rom atmak istediğimde bilgisaayr tableti görmüyor twrpye girebiliyorum tableti açtığımda general mobile yazısında takılıyor usb flas bellek taktım onuda görmüyor tablet ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. google amcada çok araştırdım ama bulamadım bu sorunla ilgili bi çözüm yok usb sürücülerimde kurulu başka tablettte denedim ayrıca başka tableten flexi kabloyu ve usb kartını değiştirerek denedim yine bir sonuç alamadım

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Şuan Cihazda ekranda açılırken ne yazıyor cihazda TWRP yüklümü cihaza yazılım yüklemeyi denedinizmi bilgisayara bagladıgınızda pc görüyormu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu cihazla ilgili bir çok yazıldı, çizildi.
Burada bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bakmanız faydalı olabilir.
Yanlış hatırlamıyorsam, General Mobile'nin bazı cihazlarında, cihaz güvenliği ve yazılıma müdahale olmaması için,
Normal kullanıcılara USB erişimi kısıtlanıyordu sanırım.
Konuyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olan birisi varsa size yardımcı olacaktır.