Yardım General Mobile GM 6 Stock Rom Yedeğini Alma

Yazdır

sentinus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2017
15
3
3
26
elimde gm8 çift sim model bulunuyor ayrıca gm6 full single dual stock rom bulunuyor

kendi emeklerimle backup aldım gm8 için stock rom konusu çift sim backupunda yardımcı olabilecek varmı

bende +dan gm6 stock romu + yardımınızla alırsam gm8 çift sim stock romu sitenizde paylasayım konu pazarlık değil arada yardımlaşma olarak görürseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
elimde gm8 çift sim model bulunuyor ayrıca gm6 full single dual stock rom bulunuyor

kendi emeklerimle backup aldım gm8 için stock rom konusu çift sim backupunda yardımcı olabilecek varmı

bende +dan gm6 stock romu + yardımınızla alırsam gm8 çift sim stock romu sitenizde paylasayım konu pazarlık değil arada yardımlaşma olarak görürseniz sevinirim
Ne ile yedek aldınız?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Umtool yüklemek için smartcard sartmi
Ultimate Multi Tool [UMT] ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Sizin GM 6 cihazınız MTK işlemci olduğu için SP Flash Tool ile yedek alabilirsiniz. Ama GM 8 işlemcisi Snapdragon Qualcom işlemcili bu cihazın yedeğini almak için profesyonel araçlara ihtiyaç vardır.

sentinus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2017
15
3
3
26
Evet bende yazılım ve port işleriyle uğraşıyorum bu tür bilgiye sahibim onelabs tayim gm6 grubunuzdaki konular içeriği bana ait bilginiz olsun bu arada gm8 gm6 ve gm5 plus kullanıyorum yazılıma yatkın cihazlar olduğu için gm8 stock rom konusu ve linklerini bana özelden saglarmisiniz bende size paylaşım amaçlı gm6 ve gm5 plus stock rom linkleri sağlayabilirsiniz gm6 yi nck dongle ile aldım ama flashtool da iş görüyor ama flashtool preloader be userdata yedeği almaya yatkın değil nck iş görüyor gm8 geri yedeklemesini yapacağım zaten boot is görecektir twrp ve diğer araçlar için ama verirseniz tabi Stock binevi sart

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Evet bende yazılım ve port işleriyle uğraşıyorum bu tür bilgiye sahibim onelabs tayim gm6 grubunuzdaki konular içeriği bana ait bilginiz olsun bu arada gm8 gm6 ve gm5 plus kullanıyorum yazılıma yatkın cihazlar olduğu için gm8 stock rom konusu ve linklerini bana özelden saglarmisiniz bende size paylaşım amaçlı gm6 ve gm5 plus stock rom linkleri sağlayabilirsiniz gm6 yi nck dongle ile aldım ama flashtool da iş görüyor ama flashtool preloader be userdata yedeği almaya yatkın değil nck iş görüyor gm8 geri yedeklemesini yapacağım zaten boot is görecektir twrp ve diğer araçlar için ama verirseniz tabi Stock binevi sart

Stock rom bende yedek aldım. Size stock rom içinden neler lazım. Bizim UMT Dongle ile aldığımız yedek sadece UMT Dongle ile yüklenmektedir. Yani bu araç elinde olmayan kimse için bizim yedek aldığımız yazılım işine yaramaz.

O dediğiniz siteyi biliyorum genelde twrp, custom rom üzerine çalışmalar yapılıyor.

Size istediğiniz dosyayı veririm. Tahminim boot.img üzerinden veya recovery.img üzerinden twrp yapacaksınız. Twrp yapıp sitemizde paylaşırsanız upload edip veririm.

sentinus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2017
15
3
3
26
Bana system recovery boot tz mbn gibi bootloader be modem dosyaları lazım twrp tabiki paylaşırım şuanda özel üye kavramına çıkarabilirsiniz konulara erişim için bana yeter

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bana system recovery boot tz mbn gibi bootloader be modem dosyaları lazım twrp tabiki paylaşırım şuanda özel üye kavramına çıkarabilirsiniz konulara erişim için bana yeter
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Özel Üyelik bizde hemen olan birşey değildir. Sitemizde kurallara uygun özgün içerik ve paylaşım yapanlar ancak özel üye olabilirler. Dediğim gibi ben ve benim gibi yazılım tamir işi ile uğraşan arkadaşlara twrp çok lazım olan birşey değildir. Zira bizim elimizdeki ücretli araçlar root ve diğer konularda bize yetiyor.

konusunu okursanız dediklerimi daha iyi anlarsınız.

sentinus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2017
15
3
3
26
Dogrudur site kurallariniz bakidir yanlız normal üyeler için konulan kurallar siz bana bu yetkiyi verdiğiniz zaman size normal üyenin verdiği konu içeriğinden daha fazla şey sunacağım GM serisinin stock romlari +twrp recovery but konuda iki büyük forumin yardımlaşmasi doğal sonuçta adminlik almıyorum

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Dogrudur site kurallariniz bakidir yanlız normal üyeler için konulan kurallar siz bana bu yetkiyi verdiğiniz zaman size normal üyenin verdiği konu içeriğinden daha fazla şey sunacağım GM serisinin stock romlari +twrp recovery but konuda iki büyük forumin yardımlaşmasi doğal sonuçta adminlik almıyorum
Ben size hangi dosyaları istiyorsanız onları vereceğim. Dediğim gibi benim zaten elimde bu cihazların yazılımları mevcut. Ben sadece sitemizde üyelerimizde faydalansın diye twrp, custom rom gibi çalışmalar da olmasını istiyorum.

Resimde gördüğünüz gibi size hangi dosyalar lazım? Onları zip şekline getirip size upload edebilirim. Ama komple yazılımı gönderemem.

Özel üyelik konusunda birşey yapamam. Bu benim tek başıma alacağım bir karar değil. Site yönetiminde ki arkadaşlar ile konuşmam lazım.
Ve sizinde paylaşımlarınızı görmemiz lazım.

Anlıyorum geliştiricisiniz ama bizimde kurallarımız var. Her gelen bende geliştiriciyim bende özel üye olmak istiyorum derse ne yapacağız.

sentinus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2017
15
3
3
26
Tabiki sizin karariniz ben yazılımın paylaşacağım zaman elimde tek simli modelininde bulunmasını isterdim çift simli modeli zaten elimizde oldugu için twrp halledilmeyecek bir konu değil yinede ilgilendiğiniz için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Serdar bey. bir konuda yardımınızı istemek için buradan yazıyorum. casper via a1 telefonuma yazılım atıcam ama gerçekten çok karmaşık geldi. uzaktan bağlanarak siz halledebilir misiniz ? garantiye göndermek istemiyorum. ekran donma sorunu var
Ben artık uzaktan bağlantı kurmuyorum. Garantiye gönderin.