Stock Rom General Mobile GM 9 Pro EDL Stock Rom Android 8

Yazdır

tunasahinn12

Yeni üye
Yasaklı üye
20 Ağu 2018
2
0
1
25
Linki kaldırır mısınız veya kaynak belirtir misiniz? Forumumuzdan almışsınız.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yetkililerden yanıt bekliyorum.

Belli ki biraz takıntılı veya işsiz güçsüz bir insansınız.
(Her ikisi de oldukça sakıncalı.)
O kadar dosya paylaştım ama hiç birinin peşine düşmedim.
Düşmem de.

Konuda paylaşılan sadece indirme bağlantısıdır.
Forumunuzda paylaşılan bir görsel veya bilgi paylaşılmamıştır.
İndirme bağlantısının içinde de konuda belirtilen yazılım mevcuttur.
Bizim bu içeriği kaldırabilmemiz için, Google veya General Mobile'in telif hakkında bulunması ve bunu da ispat etmesi gerekmektedir.
Android açık kod kaynaklı ve özgür bir dağıtım olduğundan, onlarında böyle bir hakkı bulunmamaktadır.

İndirme bağlantısını paylaşan kişi, dilerse alıntı yaptığı yeri paylaşabilir.
Konu forum kurallarımıza uygundur.
Forum kurallarına uygun konu içeriklerini düzenleme hakkı konu sahibindedir.
Bizim müdahale etmemiz söz konusu değildir.

Sizin durumunuza gelecek olursak:
İndirilen klasörlerin birinde forumunuzun ismi yazmaktadır.
Bu da yeterlidir.

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
Keşke cihazın test point noktasınıda verseydin arkadaşım. O zaman inanırdık, bu yazılımı tarafınca denediğini.

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
Burası birilerinin birilerini bir şeylere inandırması için değil, bilgi paylaşımı için var.
Burada olduğu gibi her forumda olan, ben buldum, benim, ben yaptım, denedim oldu, yükledim açıldı gibi, o kadar çok kirli bilgi varki. Kopyala yapıştır yapıp, bunu ben hazırladım, ben kodladım diyen klavye yalancıları var. Mesela yukarıdaki diğer arkadaş gibi, "Linki kaldırır mısınız veya kaynak belirtir misiniz? Forumumuzdan almışsınız. " laflar eden kişilerde var. Babasının malı ya, kendi kodladı, kendi yazdı. Lafı uzatmayayım. Bu yazılımları denedim deyip te bir sürü insanın cihazını perte çıkaran sorumsuzlar var. Yukarıdaki alaycı şüphelenmem o yüzdendi. Sizde zannedersem beni yanlış anladınız.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Burada olduğu gibi her forumda olan, ben buldum, benim, ben yaptım, denedim oldu, yükledim açıldı gibi, o kadar çok kirli bilgi varki. Kopyala yapıştır yapıp, bunu ben hazırladım, ben kodladım diyen klavye yalancıları var. Mesela yukarıdaki diğer arkadaş gibi, "Linki kaldırır mısınız veya kaynak belirtir misiniz? Forumumuzdan almışsınız. " laflar eden kişilerde var. Babasının malı ya, kendi kodladı, kendi yazdı. Lafı uzatmayayım. Bu yazılımları denedim deyip te bir sürü insanın cihazını perte çıkaran sorumsuzlar var. Yukarıdaki alaycı şüphelenmem o yüzdendi. Sizde zannedersem beni yanlış anladınız.

Bazı şeylere dikkat etmek lazım.

ysfhzrc

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2018
7
0
1
33
Maşallah dosyayı kendileri üretmişler telefonu üreten adam bu kadar peşine düşmüyordur :)