Yardım Gigaset QV830 Yazılım Lazım

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Son düzenleme:

özgür

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
6
1
3
47
Bu yazılım Gigaset QV830 tablete atılmıyor ki. Farklı bir yazılım var mı acaba ?

özgür

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
6
1
3
47
Flastool dan scatter seçip download deyip sonra tableti bağlayınca yazılımı atmaya başlamıyor hiç

• Beğen
Tepkiler: KARACABEY

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Media Tek USB Port (COM3)

1. Bilgisayarımıza Android USB sürücülerini yüklüyoruz. . (sürücüler yüklü ise bu adımı atlaya bilirsiniz)
  2. Tabletimizi kapatıyoruz.
  3. İndirmiş olduğumuz yazılım yükleme aracını acıyoruz.
  4. Download bölümüne geliyoruz.
  5. Scatter-loading yazan yere tıklayıp indirmiş olduğumuz yazılım dosyanın içinden MT..........._Android_scatter.txt yazan dosyası seçiyoruz.
  6. Download yazısına tıklayıp tabletimizi takıyoruz.
  7. Yükleme işlemi başladığı zaman alt tarafta görünecektir. İşlem tamamlandığında ekrana yeşil tik işareti gelecek.
Bu işlemleri sırası ile düzgün bir şekilde yapıldığı zaman telefonunuz flashlanmış olacaktır.
Yazılım yükleme aracına ulaşabilirsiniz.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan
ve sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

özgür

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
6
1
3
47
Size yazmadan önce Sp flash ile de denedim ama onda da olmadı. Tableti Media Tek usb port olarak görmesi doğru mu ?

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Splashtool da aldığınız hata nedir? Cihazı pcye taktığınızda media tek usb olarak görecek zaten driverlarınız yüklü ise downloada bastığınızda yükleme işlemi başlayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: astek055

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu yazılım Gigaset QV830 tablete atılmıyor ki. Farklı bir yazılım var mı acaba ?

Hasta oluyorum bu tarz yorumlara.
Yorumlara baktınız mı?
Yazılım yüklemesi yapanlar gelip teşekkür etmişler.
Siz yazılım yükleme işlemini yapamadı iseniz, başka bir yazılım aramadan önce, sorunu çözmeye çalışınız.

79kkk

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2018
1
0
1
45
şefim eline salık bn yeni başlayanlardanım bi ricam olacaktı bunu tablete nasıl yükliyebilirim youtube de aradım fakat bulamadım yada yanlış aradım nasıl yapıldığına dair bi video varmı şimdiden teşekkür ederim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
şefim eline salık bn yeni başlayanlardanım bi ricam olacaktı bunu tablete nasıl yükliyebilirim youtube de aradım fakat bulamadım yada yanlış aradım nasıl yapıldığına dair bi video varmı şimdiden teşekkür ederim

Madem yeni başladınız, o zaman en çok sizin okumanız gerekli.
Okuma işine de, zahmet olacak ama konuya yazılan yorumları okuyarak başlayınız.
Yorumlarda video yok, gerçi videoya ihtiyacınız da yok.
En azından yazılım yükleme işlemi için gerekli açıklama mevcut.

niyaziyavas

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2017
16
10
3
33
herkese kolay gelsin öncelikle emeğinden dolayı admine tesekkürler rom u bulup yüklemiş bende şu şekilde bir hata aldım yüzde 2 de kalıyor hata veriyor size de denk geldi mi bu şekilde

Ekli dosyalar

• hata 1.jpg
    hata 1.jpg
    143.2 KB · Görüntüleme: 146
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
herkese kolay gelsin öncelikle emeğinden dolayı admine tesekkürler rom u bulup yüklemiş bende şu şekilde bir hata aldım yüzde 2 de kalıyor hata veriyor size de denk geldi mi bu şekilde
Sp Flash Tool son Sürüm kullanarak yükleme yapın. Sitemizde sp flash tool son sürümü arama kısmından arayarak bulabilirsiniz.