Yardım Gionee F103 MTK6735 IMEI Repair Sorunu

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu cihazdan elimde var ama bir türlü imei repair işlemi yapamadım. Yazılım yüklemesi yaptım fakat imei düzeltemedim. İnvalid imei yazıyor, yazılım yüklemesinden sonra gene düzelmedi. Sigmakey box ile yoda yöntemi ile deniyorum ama cihaz aygıt yöneticisinde seri bağlantı şeklinde gözüküyor. Logo geliyor ve öyle bekliyor. Root yapıp denedim gene olmadı hata verdi. Maui meta ile denedim ama gene olmadı. Eft dongle ile de denedim fail veriyor. Sn Write imei ile denedim gene olmadı. Usb yollarında sıkıntı var gibi ama yazılım yüklemesi yapıyor kastırınca.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Merhaba arkadaşlar bu cihazdan elimde var ama bir türlü imei repair işlemi yapamadım. Yazılım yüklemesi yaptım fakat imei düzeltemedim. İnvalid imei yazıyor, yazılım yüklemesinden sonra gene düzelmedi. Sigmakey box ile yoda yöntemi ile deniyorum ama cihaz aygıt yöneticisinde seri bağlantı şeklinde gözüküyor. Logo geliyor ve öyle bekliyor. Root yapıp denedim gene olmadı hata verdi. Maui meta ile denedim ama gene olmadı. Eft dongle ile de denedim fail veriyor. Sn Write imei ile denedim gene olmadı. Usb yollarında sıkıntı var gibi ama yazılım yüklemesi yapıyor kastırınca.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Uat tool üzerinden denediniz mi ? Ayrıca meta maui için driverleri yeniden yükleyip işlemi tekrar denemenizi öneririm. Daha önce denk geldim. Ya da meta maui ile başka pc de deneyin.

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
İlk önce chamelephon apk ile random bir imei yazıp. Sonra EFT ile denermisin. Benimde başıma böyle bir durum geldi. Bende EFT yok. BST ile yazmıştım. Ne hikmetse Invalid imei görünce boxların aklı karışıyor.