Stock Rom GoldMaster SmartPad Enjoy Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
GoldMaster SmartPad Enjoy Rom
Orijinal Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:
FTP sunucusuna erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:
FTP sunucusuna Internet Explorer ile bağlansınlar.

Son düzenleme:

okanozbas

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
4
0
1
30
merhabalar aynı tabletten elimde var ancak start verdiğimde intel yazısı çıkıyor usb baglantı işareti çıkıp tablet hemen kapatıyor kendiini bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
merhabalar aynı tabletten elimde var ancak start verdiğimde intel yazısı çıkıyor usb baglantı işareti çıkıp tablet hemen kapatıyor kendiini bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz

Daha detaylı anlatırsanız sorunu yardımcı olmaya çalışırız. Hata resimleri, aygıt yöneticisinde cihazın durumu vesaire gibi.

• Beğen
Tepkiler: okanozbas

okanozbas

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
4
0
1
30
tablete power tusuna bastıgım zaman intel yazısı geliyor ardından pcye bağlanmış gibi usb bağlantı işareti çıkıp hemen kapanıyor tablet pcye bağladığım zaman aynı işaret geliyor ve sabit kalıyor bir müddet sonra tekrar bağlantıyı kesiyor aygıt yöneticisinde herhangi bir bağlantı göremiyorum recovry moduna geçebiliyorum onuda denedim ama tekrar aynı problemi yarattı

okanozbas

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
4
0
1
30
kendi bilgisayarım tanımadı tableti ancak başka bir bilgisayarda rom yüklenerek düzeltildi ilginiz için çok teşekkür ederim zahmet verdim sizlere iyi çalışmalar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kendi bilgisayarım tanımadı tableti ancak başka bir bilgisayarda rom yüklenerek düzeltildi ilginiz için çok teşekkür ederim zahmet verdim sizlere iyi çalışmalar

Rica ederiz.
İşletim sisteminiz Microsoft Windows 10 ise, sürücüler konusunda sorun yaşamanız olasıdır.
Bende bu nedenle her zaman elimin altında Microsoft Windows 7 yüklü bir bilgisayar bulunduruyorum.

bilgi

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 May 2017
5
1
3
43
sa. kolay gelsin GoldMaster SmartPad Enjoy rom u indirdim nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sa. kolay gelsin GoldMaster SmartPad Enjoy rom u indirdim nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler...

İndirdiğiniz dosyaların arasında Flash Tool isimli bir PDF dosyasının olması gerekiyor.
Bu dosyadan faydalanarak yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.