Stock Rom Grundig GTB 790 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Grundig GTB 790 Rom

Yazılım V1.00:

Yazılım V1.01:

Yazılım Yükleme Aracı:

Yazılım Yükleme Talimatı:

Sıfırlama Kılavuzu:

Kullanım Kılavuzu:

Son düzenleme:

teravi

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2018
10
3
3
40
usta başka yerden 4.2.2 yükledim tablet den ses alamıyordum burdan Yazılım V1.01 yükledim tablet den ses sorunu çözüldü ..
emegine saglık usta :alkis:

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bütün beceriksizler bu konuda mı toplanmak için sözleşti anlamadım.
An itibari ile indirme bağlantıları ÇALIŞIYOR.

pandoratr

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Nis 2021
5
0
1
33
becereksizlikle ne alkası var kardeşim eski model tablet köşede duruyo birine vercem okul için kullansın yazılım lazım link öldü diye yazmışlar tıklıyosun indirmiyo arçelik sitesinde kalktığı için link seninkide ölmüş hakaret etme hakkını nerden buluyosun insan gibi bir şey dedik insan gibi yönledirsin

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
becereksizlikle ne alkası var kardeşim eski model tablet köşede duruyo birine vercem okul için kullansın yazılım lazım link öldü diye yazmışlar tıklıyosun indirmiyo arçelik sitesinde kalktığı için link seninkide ölmüş hakaret etme hakkını nerden buluyosun insan gibi bir şey dedik insan gibi yönledirsin

Evet, bildiğiniz düpedüz beceriksizlik.
Daha önce de indirme bağlantısının çalışmadığı söylendi.
Israrla kontrol ettiğimi ve bağlantıların çalıştığını söyledim.
Hala gelip indirme bağlantılarının çalışmadığını söylüyorsunuz.
Ne yani ben size yalan mı söylüyorum?
Konu ortada, ya ben yalancıyım ya da siz beceriksiz.
Siz bana "Yalancı" deme hakkını nereden alıyorsanız, bende size "Beceriksiz" deme hakkını oradan alıyorum.
İndirme bağlantıları çalışıyor.
Buyurunuz bu da kanıtı, sizin için bir video çektim.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

pandoratr

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Nis 2021
5
0
1
33
yaşının çok küçük oldunu tahmin ediyorum ben sana yalancısın demedim site yöneticisin uslupların bana değil sadece yazdın her üyeye aynı şekil davranıyosun eğer tıkladımda açılsa veya farklı pc den denemiş olmasam gelip sana bunu söylemem link ölmüş dedim saygısızca konuşma hakkını kendinde bulmuşta yönetici sitede konuşma şekline bak arçeliği arayıp saatlerce telfon görüşmesi sonucu açtırdım linkin süresi dolmuştu sana ilk yazımda çalışmıyodu bu konuşmlar yerine bende link çalışıyo şu yoları dene belki açılır dostum desen emin ol teşekür ederim hayrına iş yapmak için uğraşıyorum elimdeki tabletlere yazılım atıp ihtiyaç sahibi kişilere dağıtıyorum elimde 2 tane grundig var nese linkler çalışır durumda paylaştığın için sağol iyi günler

Eriu0

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2019
2
0
1
28
Tabletim Grundig yazısında takılı kalıyor açılmıyor. Bu dediğiniz işlemleri tablet açmadan yapabilir miyim? USB hata ayıklama vs. bu ayarlar açık mı bilmiyorum. Tablet açılmadığı için kontrol de edemiyorum. @Paradox

Son düzenleme: