Stock Rom HI-LEVEL HLV-T1001W Rom

Yazdır

sanatheryerde

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2017
3
2
3
46
merhabalar hi-level hlv-t1001w rom sizde var mı?
hi-level kendi sitesindeki çalışmıyor. başka bulabileceğiz yer var mı?

sanatheryerde

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2017
3
2
3
46
teşekkür ederim. içini açma riskine girmek istemiyorum. Zaten dandik servisi olmayan bir marka, çocuklar oynuyor da. sürekli kilitleniyor. nettede çok şikayet var. poly pad rom attım çalıştıda çok yavaş, bir türlü orjinal rom bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
teşekkür ederim. içini açma riskine girmek istemiyorum. Zaten dandik servisi olmayan bir marka, çocuklar oynuyor da. sürekli kilitleniyor. nettede çok şikayet var. poly pad rom attım çalıştıda çok yavaş, bir türlü orjinal rom bulamadım.

Rica ederim. İsterseniz firmaya mail atın. Original sağlam yazılımını isteyin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Benim elimde başka bir yazılım daha var ama yüklediğiniz yazılım benim elimdekinden daha iyi.
Cihazın donanımı güncel uygulamalar için artık yetersiz kalıyor.
Güncel uygulamalar aynı bilgisayarlarda olduğu gibi daha çok donanım istiyorlar.
Bu nedenle cihazınıza hangi yazılımı yüklerseniz yükleyin, emin olun aynı sorunları yaşayacaksınız.
Size önerim Google Arama başta olan bütün Google uygulamalarını kaldırmanız, kaldıramıyorsanız, devre dışı bırakmanızdır.
Ne yazık ki güncel Google uygulamaları çok fazla donanım tüketiyor.
Belki bu şekilde bir nebze de olsa cihazınıza nefes aldırabilirsiniz.