Bilgi Hold Mi Q90 Akıllı Saat

Yazdır

keremcem286

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2018
2
0
1
54
merhaba mtk 2503 işlemcili saatim kapandı yapabilleceğimiz hiç bir şey yokmudur şu saatten sonra en azından denemiş oluruz saat ekran açılıyor fakat sım kart okumuyor yardımlarınızı bekliyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba mtk 2503 işlemcili saatim kapandı yapabilleceğimiz hiç bir şey yokmudur şu saatten sonra en azından denemiş oluruz saat ekran açılıyor fakat sım kart okumuyor yardımlarınızı bekliyorum

IMEI engellenmemiş olsaydı, SMS ile IMEI değişimi yapılabilirdi.
(pw,123456,imei,xxxxxxxxxxxxxxx#)
Lakin IMEI değişimi yapıldıktan sonra cihazın ID bilgileri de değişeceği için bu defa da, takip programına bağlanamayacaktınız.
Sorunun çözümü içinde, satıcı ile görüşüp cihazın ID bilgilerini sisteme eklettirmeniz gerekecekti.
Forumda bu durumla ilgili biri de sizin gibi sorun yaşamıştı ve süreç bu şekilde işlemişti.

talassa

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
3
0
1
48
@Paradox aynı sorunla su an bende başbasayım.. saat 120 gunun ardından kapandı .. ve su an ihtiyacım olan şey imei degişimi yapabilmek ardından yeni imei ve id number satıcıya bildirmek ..
ancak saat pcye baglandıgında herhangi bir işlem yapamıyorum ..
hangi programı indirmeliyim usb port için ne yapmalıyım

keremcem286

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2018
2
0
1
54
@Paradox aynı sorunla su an bende başbasayım.. saat 120 gunun ardından kapandı .. ve su an ihtiyacım olan şey imei degişimi yapabilmek ardından yeni imei ve id number satıcıya bildirmek ..
ancak saat pcye baglandıgında herhangi bir işlem yapamıyorum .. açıkcası bu işlerden de pek anladıgım söylenemez bana yardımcı olabilirmisiniz
Ben tanıdık bir TLF tamircisi ne IMEI değişimi yaptırdım kendim bilgisayardan okadar uğraşmama rağmen saati sadece harici bellek olarak bilgisayara tanitabildim şuan aktif saat tek sorun IMEI değiştiren arkadaş IMEI numarasını hatırlamadığı için sadece telefon olarak kullanıyoruz size tavsiyem telefon tamircileri yapıyor bu işi bı göstermeniz gerekiyor saati izi iyi aksamlar

talassa

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
3
0
1
48
ben bulundugun yerdeki telefon tamırcılerine sordum imeiden oturu kapandıgı için ya yapmak istemiyorlar ya da saat ücreti kadar para istiyorlar ..
ben bu saatten hem yigenlerime de aldırdım patır patır saatler kapanmaya başladı ... halbuki aldıgım satıcı imeileri degiştirdigini söylemişti tabii kapalı kutu gelen saatin imeisinin degişmeyecegini akıl etmek bana pahalıya patladı .. satıcı sen imeileri degiştir ben id ve imei tanıtımını yaparim dedi bakalım belkı bir bilen çıkar bekliyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ben bulundugun yerdeki telefon tamırcılerine sordum imeiden oturu kapandıgı için ya yapmak istemiyorlar ya da saat ücreti kadar para istiyorlar ..
ben bu saatten hem yigenlerime de aldırdım patır patır saatler kapanmaya başladı ... halbuki aldıgım satıcı imeileri degiştirdigini söylemişti tabii kapalı kutu gelen saatin imeisinin degişmeyecegini akıl etmek bana pahalıya patladı .. satıcı sen imeileri degiştir ben id ve imei tanıtımını yaparim dedi bakalım belkı bir bilen çıkar bekliyorum

Bu cihazlara son kullanıcılar olarak sizler sadece SMS ile müdahale edebilirsiniz.
Elbette bunun içinde cihazın kapanmamış olması gerekli.
Bazı Box ve Dongle dediğimiz araçlarla bu cihazlara müdahale edilebiliyor ama sizde tabi ki bu cihazlar yok.
Bu nedenle yapabileceğiniz bir şey yok gibi görünüyor.
Ben yine de uygun bir zamanda sizin için konuyu etraflıca bir araştırayım.
Bakalım neler bulabileceğim.

• Beğen
Tepkiler: talassa

talassa

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
3
0
1
48
bu saatler yuzunden magduriyet yaşayan bir sürü insana çare olursunuz. bir hevesle fiyatı uygun diye aldık okullarda cep tlf yasak ve cocuklar kolayca kullanabilsinler diye ama 4 ay sonunda saat elimizde kaldı..