Hometech 8M Açılışta Takılma Sorunu

Lucaskane

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2019
10
0
1
36
Merhaba arkadaşlar, Hometech 8M tabletim son zamanlarda kapatıp açmak istediğimde Hometech logosunda takılı kalıp duruyor.. Sürekli yazılımı yeniden yüklemek zorunda kalıyorum..Bunun bir çözümü var mıdır? Teşekkürler..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınızda donanım arızası mevcut.
Nand Flash değişmediği sürece mevcut sorunu yaşamaya devam edeceksiniz, hatta cihazın durumu daha da kötü olacaktır.
Cihazınız her an açılış ekranında kalmaya başlayabilir.

Lucaskane

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2019
10
0
1
36
Cihazınızda donanım arızası mevcut.
Nand Flash değişmediği sürece mevcut sorunu yaşamaya devam edeceksiniz, hatta cihazın durumu daha da kötü olacaktır.
Cihazınız her an açılış ekranında kalmaya başlayabilir.
Peki hocam bunu herhangi bir telefon- tablet tamiri yapan birisi halledebilir mi yoksa uğraşmadan anakart felan arızalı deyip geçiştirir mi ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Peki hocam bunu herhangi bir telefon- tablet tamiri yapan birisi halledebilir mi yoksa uğraşmadan anakart felan arızalı deyip geçiştirir mi ?

Bu cihazı herkes onaramaz, ilk söyleyecekleri şey ana kart değişimi olacaktır.
Hometech ile bir görüşünüz isterseniz, eMMC/Nand Flash değişimi yapabiliyorlar mıymış.

Lucaskane

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2019
10
0
1
36
Bu cihazı herkes onaramaz, ilk söyleyecekleri şey ana kart değişimi olacaktır.
Hometech ile bir görüşünüz isterseniz, eMMC/Nand Flash değişimi yapabiliyorlar mıymış.
Anladım hocam, telefoncuya soracağım eğer yaparsa yapar, yoksa uğraşamayacağım bayağı yordu beni bu tablet,ama 6 sene kadar da hiç donanımsal arıza çıkarmadı,en uzun ömürlü kullandığım tablet oldu..Bu yönden hoşuma gitti..Daha önce Exper,reeder marka kullandım hiç memnun kalmadım..Bu arada bu site için çok teşekkür ederim.. Emeğinize sağlık..Her soruya geri dönüş yapıyorsunuz..İşiniz rast gitsin..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anladım hocam, telefoncuya soracağım eğer yaparsa yapar, yoksa uğraşamayacağım bayağı yordu beni bu tablet,ama 6 sene kadar da hiç donanımsal arıza çıkarmadı,en uzun ömürlü kullandığım tablet oldu..Bu yönden hoşuma gitti..Daha önce Exper,reeder marka kullandım hiç memnun kalmadım..Bu arada bu site için çok teşekkür ederim.. Emeğinize sağlık..Her soruya geri dönüş yapıyorsunuz..İşiniz rast gitsin..

Rica ederim, umarım sorununuzu en kısa sürede çözersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Lucaskane