Stock Rom Hometech Elite Tab 9.7 Retina Rom

esaka

Üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2016
45
20
8
34
Kocaeli
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Sitesinden indirilen yazılım programında hiç tepkime yok dnx moduna geçince bilgisayara bağlıyorum hiç hareket yok phone flash tool programında denedim ondada görüyor yüzde 15 de şu hatayı veriyor

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yanılmıyorsam bende bu cihaza ait başka yazılımlarda mevcuttu.
Ben onlara bakarken, sizde bulunan konunuza en azından Bios dosyasını ekler misiniz lütfen?

niyaziyavas45

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 May 2018
7
0
1
33

Sitesinden indirilen yazılım programında hiç tepkime yok dnx moduna geçince bilgisayara bağlıyorum hiç hareket yok phone flash tool programında denedim ondada görüyor yüzde 15 de şu hatayı veriyor

bahsettiğin sorunun şu anda aynısı bende var çözüm bulamadım

umud51

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Ağu 2017
15
0
1
30
degrli arakadasım once kapagı cıkar batarya + uc cıkar tekrar baglantı usb takılı ıken power ve ses kısmaya arka arka bascek kendi yukleme moduna gececektir
usb kabloyu taktıktan sonra kırmızı kablo boşta mı duracak usta anlaamdım tam

adile

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2018
24
5
3
44

aynı sorun bende de var cözüm nedir bilen varmı degerli ustalarım yazılım yüklemem yapmam lazım

adile

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2018
24
5
3
44
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemliyor musunuz?
Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Driverleri yükledim aygıt yöneticisi de android ad yap ap diye görünüyor ama program tık yok Windows var yarın birde Windows 7 de denicem tablet de hart reset alsam oda çözüm olucak benim için ekran unutulmuş desen var ona da geçmiyor :(

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: adile