Stock Rom Hometech HT 8C Orijinal Rom

Yazdır

tekno28lojistik

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2017
17
4
3
aynı şekilde oldu bende de konuya hakım arkadaslarda bir çözüm bulamadı. anakart değiştireceksin yapacak baska birsey yok. çözüm bulabilirsen ve paylaşırsan memnun olurum. kolay gelsin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
aynı şekilde oldu bende de konuya hakım arkadaslarda bir çözüm bulamadı. anakart değiştireceksin yapacak baska birsey yok. çözüm bulabilirsen ve paylaşırsan memnun olurum. kolay gelsin.

Nasipse tatil dönüşü adres vereyim de, şu yazılım yüklenmeyen cihazları bana bir gönderiniz.
Bir inceleyelim bakalım dertleri ne imiş.

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
Merhabalar yazılımı indirdim usb driverları falanda kurdum fakat bağlantı sürekli kesiliyor ve yazılım atma işlemi başlamıyor başka şekilde atma yöntemi var mı ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar yazılımı indirdim usb driverları falanda kurdum fakat bağlantı sürekli kesiliyor ve yazılım atma işlemi başlamıyor başka şekilde atma yöntemi var mı ?

Sürekli bağlantı kesiliyorsa, sorun cihazın donanımı ile alakalı olabilir.
Bu cihazdan bende de mevcut.
Daha önce defalarca yazılım yükledim.
Herhangi bir sorun yaşamadım.

Farklı USB kablo, USB port veya PC kullanmanız da faydalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: voodoodck

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
Sürekli bağlantı kesiliyorsa, sorun cihazın donanımı ile alakalı olabilir.
Bu cihazdan bende de mevcut.
Daha önce defalarca yazılım yükledim.
Herhangi bir sorun yaşamadım.

Farklı USB kablo, USB port veya PC kullanmanız da faydalı olabilir.
hocam cep telefonu kutularından çıkan kablolardan kullandım 2 tane bilgisayarda denedim sorun aynı wipe data factory reset yaptığımda da Hometech yazısında sabaha kadar bekliyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam cep telefonu kutularından çıkan kablolardan kullandım 2 tane bilgisayarda denedim sorun aynı wipe data factory reset yaptığımda da Hometech yazısında sabaha kadar bekliyor

Nand Flash sorunu olabilir.
Logo da kalma sorununun başlıca nedenlerindendir.
Sorunun çözümü için çoğu zaman fiziksel müdahale gerekir.

• Beğen
Tepkiler: voodoodck

ewirhan

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2019
2
1
3
30
kullandığım kadarıyla gayet stabil ön tarafında olmasada arka hoparlörü kullanılabilir wp aramalarında öyle kullanmaktayım.

fahri01

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2017
2
0
1
52
2 tane cihazda yükleme hatası alıyordum yeni formattan çıkmış bir bilgisayarda drver lerini yükleyip denedim sorunsuz ilk denmede 2 cihazımda format yedi şu an 2 side çalıştı
denemek isterseniz