Hometech Wi10 Driver

hlmky

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
19
2
3
43
bu makineye nasil format atiliyor arkadaş recovery yaparken yarıda kalmış ve şuan taplet acilirken sürekjli hata veriyor acilmiyor yeniden de recovery giremedim reseratio shift basılı tutuyorum ama nafile ne yapabilirim acaba ?

• Beğen
Tepkiler: gsmdogann

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu makineye nasil format atiliyor arkadaş recovery yaparken yarıda kalmış ve şuan taplet acilirken sürekjli hata veriyor acilmiyor yeniden de recovery giremedim reseratio shift basılı tutuyorum ama nafile ne yapabilirim acaba ?

bulunan konudaki yorumları okumanız faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hlmky

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
19
2
3
43
yok arkadaş hersey denedim yinede aşamadım bu sorunu ben boot ekranı yada flashdan windows yükleyemedım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yok arkadaş hersey denedim yinede aşamadım bu sorunu ben boot ekranı yada flashdan windows yükleyemedım

Bazı cihazlarda Bios'a F7 ile giriliyor.
Bende bir cihaz var.
O cihazda, cihaz açılırken logo görünür görünmez, cihaz üzerindeki Ses Açma ve Home tuşuna aynı anda basıldığında giriyor.
Siz de farklı tuş kombinasyonları deneyebilirsiniz.
Bios veya Boot ekranına gelebilseniz gerisi kolay aslında.

Bir şekilde kurtarma bölümüne gelemiyor musunuz?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

hlmky

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
19
2
3
43
evet bu ekrana gelebilsem halledeceğim ama malesef bu ekrana cıkaramadım f2 den f10 a kadar hepsini denedim ses açma + home denedim yine olmadı lanet olası şey

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
evet bu ekrana gelebilsem halledeceğim ama malesef bu ekrana cıkaramadım f2 den f10 a kadar hepsini denedim ses açma + home denedim yine olmadı lanet olası şey

O kadar araştırdım ama ne yazık ki bu cihazla ilgili sağlıklı bilgiler edinemedim.
Servisi arayıp sorarsanız, belki size yardımcı olurlar.

hlmky

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
19
2
3
43
evet bende çokaraştırdım bir kişi buldum oda shift tuşu ile boot ekranına geliyor ama bende işe yaramadı bulursam da buraya yazacağim hersey için tşkler

hlmky

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
19
2
3
43
kendi sitelerinde destek bölümünde windows yazılımı varmış onu indirip deneyin dedi bende şuan onu indiriyorum hiç oraya bakmakdım

hlmky

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
19
2
3
43
Hayır servis 40 tl ücret istedi yazılımı sadece kendileri yüklüyormus destek sitesinde driverlar varmiş

burak684

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Mar 2017
2
0
1
31
ben belki yardımcı olabilirim sanırım konuyu biraz hortlatıcam ama windows 10 imajini indiriyorsn kendi sitesi üzerinden media creation tool diye geçer bu şekilde windows kurdum