Hometech Wi101 Dokunmatik ve Ses Aygıtı Sorunu

Yazdır

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
İd: 859 466 860
Şifre: 6u24cn

Sanırım böyle oluyor. Bir yanlışım varsa kusura bakmayın ilk defa TeamViewer kullanıyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Açıldıktan bir kaç saniye sonra yine siyah ekrana attı

Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir.
Cihazınızı yine aynı şekilde açmaya çalışınız.
Bir kaç defadan sonra cihazınızı Güvenli Mod'da açabileceğiniz bir bölüm gelecek.
Oradan cihazınızı Güvenli Mod'da açınız.
Sonra Denetim Masası'ndan ekran kartı ile ilgili sürücüleri kaldırıp cihazınızı yeniden başlatınız.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: birisi işte

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir.
Cihazınızı yine aynı şekilde açmaya çalışınız.
Bir kaç defadan sonra cihazınızı Güvenli Mod'da açabileceğiniz bir bölüm gelecek.
Oradan cihazınızı Güvenli Mod'da açınız.
Sonra Denetim Masası'ndan ekran kartı ile ilgili sürücüleri kaldırıp cihazınızı yeniden başlatınız.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
İlk başta ses ve batarya sürücüsü çalışır durumda gösterse de ses çıkmıyordu. Ayrıca bir süre siyah ekran sorununu almasam da şimdi yeniden verdi. Dokunmatik bile düzelmişti. Şimdi güç düğmesinden kapatıp yeniden başlattım siyah ekran hatası yüzünden ancak bu sefer de hiç açılmadan siyah ekranda takıldı. Ne yapmalıyım?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İlk başta ses ve batarya sürücüsü çalışır durumda gösterse de ses çıkmıyordu. Ayrıca bir süre siyah ekran sorununu almasam da şimdi yeniden verdi. Dokunmatik bile düzelmişti. Şimdi güç düğmesinden kapatıp yeniden başlattım siyah ekran hatası yüzünden ancak bu sefer de hiç açılmadan siyah ekranda takıldı. Ne yapmalıyım?

Dediğim gibi, Denetim Masası'ndan ekran kartı ile ilgili şeyleri kaldırmanız gerekli.
Daha sonra Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartını kaldırınız ve bu işlemi yaparken de sürücüleri siliniz.
Tabi bunları yapabilmeniz için önce cihazınızı açmanız gerekli.
Güç tuşuna 30-40 saniye basılı tutarak cihazınızı yeniden başlatmaya çalışınız.

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
Dediğim gibi, Denetim Masası'ndan ekran kartı ile ilgili şeyleri kaldırmanız gerekli.
Daha sonra Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartını kaldırınız ve bu işlemi yaparken de sürücüleri siliniz.
Denetim masasına baktım ancak ekran ile ilgili bir şey bulamayınca aygıt yöneticisine döndüm. İntel ile ilgili her şeyi sildim. Şimdi yeniden deniyorum.

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
Acaba bilinmeyen aygıt yazan yer yüzünden olabilir mi

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
Yaşadığınız sorunun iki nedeni olabilir, ya yüklenen ekran kartı sürücüleri uyumsuz ya da ekran kartında bir sorun var.
Bilinmeyen donanım, cihazınızın siyah ekran hatası vermesine neden olmaz.
Dediğim gibi Driver Pack adlı sürücü yükleyicisini çalıştırınca oldu bütün bu sorunlar. Ondan önce hiç bir sorunu olmadan çalışıyordu. Bu durumda sürücüler uyumsuz oluyor sanırım. Uyumlu sürücü nasıl bulabilirim? Bu arada kusura bakmayın saat biraz geç oldu ve meşgul ediyorum sizi

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
Yaşadığınız sorunun iki nedeni olabilir, ya yüklenen ekran kartı sürücüleri uyumsuz ya da ekran kartında bir sorun var.
Siyah ekran sorununu şimdi çözdüm ancak ses sürücüsü var gözükse de şuan ses gelmiyor. Üstelik farkettiğim bir diğer şey ses seviyesini önerilen sınırın üstüne arttırmaya izin verirsem yeniden siyah ekran oluyor. Ses için sürücüyü ayrı olarak mı yüklemeliyim? Ve nasıl yükleyebiliirm acaba

birisi işte

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
14
0
1
23
An itibariyle bütün sorunlar çözüldü. Çok teşekkür ederim gerçekten size. Sizin yüklediğiniz programlar sayesinde düzeldi. Ayrıca geç bir saatte meşgul ettiğimden dolayı kusura bakmayın. Işıkla kalın ✨

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
An itibariyle bütün sorunlar çözüldü. Çok teşekkür ederim gerçekten size. Sizin yüklediğiniz programlar sayesinde düzeldi. Ayrıca geç bir saatte meşgul ettiğimden dolayı kusura bakmayın. Işıkla kalın ✨

Size önerim yeniden temiz bir kurulum yapıp, indirdiğim sürücüleri yüklemenizdir.
Böylesi daha sağlıklı olur.
Bu arada, Tablet PC'ler için asla ama asla, sürücüleri otomatik olarak yükleyen programlar kullanmayınız.

volga_boatmen

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Mar 2021
3
0
1
46
Merhaba bende de wi101c dokunmatik ve ses sorunu vardı,cihazı sıfırladım hometech destek sitesinden sürücüleri indirdim, sürücü setup dosyasını yönetici olarak çalıştırdım, ses sorunu çözüldü fakat dokunmatik çalışmıyor, başka bir şey mi yapmam lazım. Dokunmatik sürücüsü hangisi ve nasıl yönetici olarak kurarım, sürücü setup dosyasını yönetici olarak kurdum.

Moderatör tarafında düzenlendi: