Hometech Wi101 Driver

Meta başlık: Hometech Wi101 Driver

Meta açıklama: Hometech Wi101 Driver

Yazdır

yorukoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2017
9
1
3
65
Aygıt Yöteticisinde ses donanımı gözükmüyor denetim masasında kontrol edince cihazda ses aygıdı yüklü değil diyor ne yapabilirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
peki eski diye cözümü yokmu bu konunun

Siz cihazınızın sürücülerini indirdiniz mi?
Öncelikle yukarıdaki bağlantıdan cihazınıza ait sürücüleri edininiz.
Daha sonra, Wi 101\Driver_Kılavuz\Wi101 Driver\Wi101 Driver\Drivers\Audio klasöründeki:
rtii2sac isimli dosyayı seçip sağ tuşa tıkladıktan sonra "Yükle" seçeneğini seçip cihazınızı yeniden başlatabilir misiniz?

KaleminiAl

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
1
0
1
26
merhaba ben tabletimde bugünden itibaren hoparlörünü ve dokunmatik ekranını kullanamıyorum rdım edermisiniz

murat ayaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2021
11
0
1
33
konuyu tekrar hortlatacağım ama format sonrası dokunmatikde kalibrason sıkıntısı yaşıyorum.yönetici olarak dokunmatiği çalıştırmayı yapamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim

sonkayaberat

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Haz 2021
1
0
1
25
Benimde wi101 model tablet bilgisayarım var format attım driverları yükledim ama kalibrasyon sorunu oluyor nasıl düzelir bilen var mı acaba

anonthekankırır

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2021
5
0
1
24
merhabalar benim de dokunmatik sorunum var. tam olarak ne ile çözdünüz yardımcı olabilir misiniz? çok driver denedim ama olmadı.
bir de ya bios ya da entegreden arızalı usb sorunum var.
cihaz soğukken klavyesini ve portu görüyor ancak daha sonra yeniden başlattığımda bir daha hiç dış aygıtlarını görmüyor. sadece micro porttan otg ile kablosuz klavye mouse kullanıyorum şu anda yazarken.
yardımcı olursanız sevinirim