Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Meta başlık: Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Meta açıklama: Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Yazdır

Serhat.s

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ağu 2017
12
1
3
32
sizin paylaştğınızı indirip kurdum yönetici olarak çalıştır diyince hata veriyor siyah ekranda key vs gibi şeylr yazıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sizin paylaştğınızı indirip kurdum yönetici olarak çalıştır diyince hata veriyor siyah ekranda key vs gibi şeylr yazıyor

Yalnızca dokunma panelinin sürücüsünü yönetici yetkileri ile çalıştırmanız gerekmektedir.
Diğer sürücüleri Setup.exe dosyasını normal bir şekilde çalıştırarak yüklemeniz gerekmektedir.

Serhat.s

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ağu 2017
12
1
3
32
"Install SileadTouch Drivers Failed "
Press any key to continue . . .
yine böyle hata verdi

Serhat.s

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ağu 2017
12
1
3
32
diğer herşey tamam şuan tabletle yazıyorum tek sorun ekran dönmemesi ve sanal klavye gelmemesi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
anladım nasıl iletişim kurarız bide benimki wi10 wi 101 le aynımı

Hometech Wi 10 ile Hometech Wi 101 elbette aynı cihazlar değiller.
Şayet cihazınız Hometech Wi 10 ise, ileride sürücü sorunları yaşamamanız için size önerim:
Cihazınıza yeniden yazılım yüklemesi yapmanızdır.
Daha sonra da cihazınıza uygun sürücüleri indirerek cihazınıza yüklemenizdir.
Şayet cihazınız Hometech Wi 10 ise ve sorun yaşamaya devam ederseniz, cihazınızla ilgi bölüme konu açınız.
Aksi halde bu konuya yazılanlar bilgi karmaşasına neden olacak ve diğer kullanıcıları yanıltacaktır.

Son düzenleme:

Serhat.s

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ağu 2017
12
1
3
32
Hometech Wi 10 ile Hometech Wi 101 elbette aynı cihazlar değiller.
Şayet cihazınız Hometech Wi 10 ise, ileride sürücü sorunları yaşamamanız için size önerim:
Cihazınıza yeniden yazılım yüklemesi yapmanızdır.
Daha sonra da cihazınıza uygun sürücüleri indirerek cihazınıza yüklemenizdir.
Şayet cihazınız Hometech Wi 10 ise ve sorun yaşamaya devam ederseniz, cihazınızla ilgi bölüme konu açınız.
Aksi halde bu konuya yazılanlar bilgi karmaşasına neden olacak ve diğer kullanıcıları yanıltacaktır.
Olabilir tam netleştirdikmi sonuçlandırırız insanlara yarın müsayit olduğum zaman sizinle iletişime geçerim sorunu birde siz bakarsınız müsayitseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Serhat.s

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ağu 2017
12
1
3
32
Sorunu tam anlamıyla çözdüm şuan herşey tıkır tıkır çalışıyor hometech ve bu tarz markalarla sorun yaşayan arkadaşların sadece biosu aşıp format atmaları gerekiyor uefı konusu. harici hiç bir sorun yok sitenin driverları ile yaptım yalnız driver programları falan çok kurcalamıştım o yüzden yapamamıştım yapılması gereken uefı aşıp format atıp sitesinden iki driver dosyasını indirip flash belleği takıp bilgisayar yönet kısmından driver bulmayı flasha yönlendirmek gerisi tıkır tıkır işliyor hatta eskisinden daha hızlı bu devirde para kolay kazanılmıyor hepimiz birbirine destek olalım ki üç kuruşta olsa rıskımız cebimizde kalsın son olarak hometech markasında yazılımsal sorun yok türkiyenin bi çok yerinde tabletci bilgisayarcı görüştüm bu gün hepsi yapamıyoruz servisten başkası yapamıyor dedi kendi şehrimdede dolaştım aynı şeyler sorun firmada arkadaşlar biosla işi bağlıyorlar allaha emanet olun 4 gün sonunda yaptım bilgi yardım ihtiyacı olan her zaman ulaşabilir,

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorunu tam anlamıyla çözdüm şuan herşey tıkır tıkır çalışıyor hometech ve bu tarz markalarla sorun yaşayan arkadaşların sadece biosu aşıp format atmaları gerekiyor uefı konusu. harici hiç bir sorun yok sitenin driverları ile yaptım yalnız driver programları falan çok kurcalamıştım o yüzden yapamamıştım yapılması gereken uefı aşıp format atıp sitesinden iki driver dosyasını indirip flash belleği takıp bilgisayar yönet kısmından driver bulmayı flasha yönlendirmek gerisi tıkır tıkır işliyor hatta eskisinden daha hızlı bu devirde para kolay kazanılmıyor hepimiz birbirine destek olalım ki üç kuruşta olsa rıskımız cebimizde kalsın son olarak hometech markasında yazılımsal sorun yok türkiyenin bi çok yerinde tabletci bilgisayarcı görüştüm bu gün hepsi yapamıyoruz servisten başkası yapamıyor dedi kendi şehrimdede dolaştım aynı şeyler sorun firmada arkadaşlar biosla işi bağlıyorlar allaha emanet olun 4 gün sonunda yaptım bilgi yardım ihtiyacı olan her zaman ulaşabilir,

Geçmiş olsun.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
kapadıp açsam mavi ekran çıkyor bazen normal yuklenyo

Gülmeyen bir surat ifadesi ve kusura bakmayın bilgisayarı kapatmak zorundayız gibi saçma bir mesajla geliyorsa, cihazınızın artık format zamanı gelmiş demektir. Yada bir virüs yada solucan bulaşmış olabilir. Bilgisayarınızı bir tarattırın. Temizlik yaptırın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kapadıp açsam mavi ekran çıkyor bazen normal yuklenyo

Yüklediğiniz bazı programlar cihazınızın tutarsız çalışmasına veya aşırı kaynak/donanım kullanımına neden oluyor olabilir.
Bununla birlikte, cihazınızda donanım sorunları da olabilir.
Size önerim, öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına çekmenizdir.
Daha sonra da, cihaza fazla yüklenmeden, cihazınızı bir süre kullanarak gözlem yapmanızdır.

bytllhh

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2017
4
0
1
35

Bende sorun devam ediyor hala hocam ya

Son düzenleme: