HTC 10 S-Off

Yazdır

Sıgsauer

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
34
13
8
34
İyi günler günaydın öncelikle. Elimde başıma bela HTC 10 cihaz var. 1 yıldır bütün yazılımları denedim :) S-off halindeydi. Bende S-on yaptım. Cihazı orjinaline döndürmek için... İşlemleri eksik yaptığım için cihazı tekrar S-off yapmam lazım. Sunshine uygulaması ile s-off yapmıştım ama şimdi aşağıdaki hatayı alıyorum. Ayrıca cihazda Android 7 stok rom var ve cihaz rootlu...Yardım edebilecek olan var mı acaba?

Son düzenleme:

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Sunshine cihazınızda olağan dışı davranıyor.
Hocam xtc2clip ya da s-off kart lazım tekrar s-off yapmak için.
S-ff yapmadan da yazılım atabilirsiniz. Unlock yapın sonra uygun yazılımı atın gitsin.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

Sıgsauer

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
34
13
8
34
Yazılım atmaya atıyorum ama sürüm düşürmem lazım? S-off olmadan olmuyor...
Sadece 1 defalık mı bu uygulama onu bilmiyordum. Destek ekibine mesaj attım bakalım dönen olursa artık...

Sıgsauer

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
34
13
8
34
Bakalım geliştiricisine mesaj attım. Ha S-off ha S-on çokta fark eden bir şey yoktu zaten. Olursa olur olmazsa da umrumda değil :blush:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Yazılım atmaya atıyorum ama sürüm düşürmem lazım? S-off olmadan olmuyor...
Sadece 1 defalık mı bu uygulama onu bilmiyordum. Destek ekibine mesaj attım bakalım dönen olursa artık...
Xtc 2clip ile
Bakalım geliştiricisine mesaj attım. Ha S-off ha S-on çokta fark eden bir şey yoktu zaten. Olursa olur olmazsa da umrumda değil :blush:
xtc2cliple hemen halledebilirsin.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ir-key boxın crack edilmiş yazılımları var piyasada. Bir yerden bulursan, onu deneyebilirsin.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Destek ekibi iletişime geçti. Sorunu çözdüm. Cihaz tekrar s-off :grin:

Bir cihaz için lisans aldıktan sonra defalarca kullanılıyormuş bunu da öğrendik...
Htc cihazlarında s-off çok öenemlidir. Cihazınız s-off olursa bir çok müdahale yapabilirsiniz. Örneğin imei repair, downgrade gibi, htc kullanacak olsam kesinlikle s-off şeklinde kalmasını tercih ederim.