HTC Desire 516 Dual Sim Sürüm Yükseltme ve Root İsteği

eminsjsjci

Yeni üye
Yasaklı üye
19 Ağu 2017
22
19
3
21
Reboot bootloader yaptığımda HTC logosu geliyor ve öylece kalıyor.Unlock yapmak için de fastboot menüye girmek gerek,fastboot menü açılmadan unlock imkansız değilmi?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Reboot bootloader yaptığımda HTC logosu geliyor ve öylece kalıyor.Unlock yapmak için de fastboot menüye girmek gerek,fastboot menü açılmadan unlock imkansız değilmi?

Evet oda var o zaman şöyle yapalım. bulunan konudan faydalanarak komut sistemi ile cihazı fastboot moda almaya çalışın. Usb hata ayıklama vesaire açık olsun. Ve htc usb driverları kurulu olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

eminsjsjci

Yeni üye
Yasaklı üye
19 Ağu 2017
22
19
3
21
bulunan konuda sizin gibi sorunu olan birileri bu size verdiğim yazılımı hafıza kartı ile yüklemiş. Sizin hafıza kartınızda bir sorun olabilir mi?
adb komutları var bakın.
SD kartda dosya ismini değiştirmemişim.Şimdi değiştirip ses kısma ve power tuşları ile yapmaya çalışıcam.Eğer olmazsa adb komutları deniyicem

eminsjsjci

Yeni üye
Yasaklı üye
19 Ağu 2017
22
19
3
21
Ses kısma ve power tuşları ile fastboot moda geçemedim ve yüklenme olmadı.Komut satırından fastboot reboot-bootloader yazdım ama waiting for device diyerek takılı kaldı.(USB Debugging açık ve PC'ye Media Device(MTP) gibi bağlandı.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Ses kısma ve power tuşları ile fastboot moda geçemedim ve yüklenme olmadı.Komut satırından fastboot reboot-bootloader yazdım ama waiting for device diyerek takılı kaldı.(USB Debugging açık ve PC'ye Media Device(MTP) gibi bağlandı.
Araştıralım bakalım bu cihaza başka nasıl yazılım yüklemesi yapılır. Konuya bilgi atarım.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Öyle bir seçenek mevcut değil.

sorununuz ile ilgili geniş bir yazı var. Yorumları okuyun mutlaka bir çözümü vardır.

Edit=Anladığım kadarı ile yorumlardan bu cihazın bootloader kilidi açılmıyor ama twtp ve root yükleniyor değişik yöntemler ile hatta custom rom bile yükleniyor. Yüklenme şeklini anlatmışlar.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40