Yardım HTC Desire 820 Sorunu

mehmetal

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Kas 2017
2
1
3
35
Merhaba arkadaslar 2 ay once desire 820 telefonumun ekrani kirildi ayni zamanda sarj cabuk bitme problemi vardi tanidik bir telefoncuya ekranini ve bataryayi degistirttim ayni zamanda yazilim yukledigini soyledi fakat telefon servisten geldiginden beri eskiden hic kasmayan isinmayan oyunlarda kasmaya isinmaya basladi ayrica batarya %20 ye dusunce 8 inior ve uyari vermeden kapaniyor kalibrasyon ettim fakat ise yaramadi fastboot ekraninin resmini koyuyorum acaba yazilimsal bir problemmi var birde recovery secenegine girdigimde kirmizi bi uyari simgesi cikior ve acilmior onunda resmini koyuyorum

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ses yükseltme ve on-off tuşuna basın recovery menüsünün yazıları belirecek. Ardından hard reset atacaksınız, wipe data/factory reset yazısını seçip formatlayabilirsiniz. Formatladıktan sonra "reboot system now" seçin cihaz açılacaktır. En sonunda orjinal yazılımını atın.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaslar 2 ay once desire 820 telefonumun ekrani kirildi ayni zamanda sarj cabuk bitme problemi vardi tanidik bir telefoncuya ekranini ve bataryayi degistirttim ayni zamanda yazilim yukledigini soyledi fakat telefon servisten geldiginden beri eskiden hic kasmayan isinmayan oyunlarda kasmaya isinmaya basladi ayrica batarya %20 ye dusunce 8 inior ve uyari vermeden kapaniyor kalibrasyon ettim fakat ise yaramadi fastboot ekraninin resmini koyuyorum acaba yazilimsal bir problemmi var birde recovery secenegine girdigimde kirmizi bi uyari simgesi cikior ve acilmior onunda resmini koyuyorum

Diğer konuya attığınız mesajda cevap verilmiştir.