Çözüldü HTC Desire 820N Tek Sim A51_UL Stock, Custom ve TWRP Backup Rom

Yazdır

mtekguzel

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2017
14
2
3
41
Şu an dosyaları indiriyorum.Telefonum bir aydır boot ekranında kaldı.Bakmadığım yer,izlemediğim video kalmadı yapam adım.İnşallah bu sefer olacak.Eğer sizin sayenizde yaparsam inanın çok büyük minnet duyacağım size.Ancak benim cihaz usb debug seçeneği kapalı malesef.Bu durumda yüklenir mi?Cihaz şu an hboot bölümünde relocked ve s-on

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yükleme bitti açıldı kurulumu yaptım falan Hboot menüye girdim ve OS sürümü de görünüyor artık, ama şu recoverynin içine giremedim hala
Tamam olmuş, geçmiş olsun. Recovery girmek için google ve youtube da videolar izleyebilirsin. Artı şu an kendi stock recovery kuruldu yüklediğin yazılım sayesinde. Bundan sormadı reset atma açma kapama vesaire varsa kontrol etmek sana kaldı. Fastboot görüntüsünü bir atarmısın.

• Beğen
Tepkiler: madisongoldberg

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Şu an dosyaları indiriyorum.Telefonum bir aydır boot ekranında kaldı.Bakmadığım yer,izlemediğim video kalmadı yapam adım.İnşallah bu sefer olacak.Eğer sizin sayenizde yaparsam inanın çok büyük minnet duyacağım size.Ancak benim cihaz usb debug seçeneği kapalı malesef.Bu durumda yüklenir mi?Cihaz şu an hboot bölümünde relocked ve s-on
Telefonunuzu kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekran resmini konuya atın bakalım yardımcı olayım.

madisongoldberg

Üye
Kayıtlı üye
16 Kas 2017
40
15
8
32